Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński artykuł

Sieć na torach

mag, Kurier Szczeciński,

dodane przez MQ

W niektórych pociągach PKP Intercity można bezpłatnie korzystać z dostępu do Internetu. Mobilna kafejka działa w nowoczesnym wagonie konferencyjnym.
PKP IC w swoich wybranych pociągach, jadących do Gdyni, Szczecina, Poznania, Wrocławia, Bielska-Białej, Katowic, Krakowa i Warszawy, proponuje darmowy dostęp do Internetu za pomocą technologii GSM Orange. Do dyspozycji podróżnych swoje notebooki, wyposażone w technologie mobilne Intel, dała Toshiba. Mieszkańcy woj. zachodniopomorskiego będą mogą surfować po sieci od 31 stycznia w IC "Odra" relacji Warszawa Wschodnia - Szczecin Główny - Warszawa Wschodnia.

- Na potrzeby mobilnej kafejki internetowej zaadaptowany został nasz najnowszy nabytek - wagon konferencyjny, zaprojektowany z myślą o klientach biznesowych - mówi Adrianna Chibowska, rzecznik PKP IC. - Dla wygody podróżujących wydzielono w nim dwie części: barową z aneksem kuchennym i konferencyjną, w której jest kilkunastoosobowy stół z wbudowanymi gniazdami do zasilania przenośnych komputerów.

Akcja promująca mobilne rozwiązania w biznesie potrwa w PKP Intercity do 6 lutego.

źródło: Kurier Szczeciński

3 komentarze