Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński artykuł

Kolejne zmiany na linii Stargard Szczeciński - Gdańsk

Mareczek za PKP PR,

dodane przez Mareczek; zmodyfikowane

Od 23 do 27 kwietnia w godzinach południowych zamknięciu ulegnie odcinek Białogard - Koszalin. Zmiany w rozkładzie jazdy obejmą dwa pociągi pasażerskie.
Pociąg osobowy nr 1130 "Sztorm" relacji Szczecin Główny (odj. 7:35) - Słupsk od stacji Białogard pojedzie objazdem przez Karlino, Kołobrzeg i Ustronie Morskie do Koszalina i dalej do Słupska, przyjeżdżając na stację końcową 54 minut później w stosunku do planowego przyjazdu. Pociąg ten między Białogardem a Koszalinem zatrzyma się tylko w Kołobrzegu w celu zmiany kierunku jazdy. Na nieczynnym odcinku zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza.

Zmiany w kursowaniu dotkną także pociąg osobowy nr 9425 relacji Koszalin - Szczecin Główny. Pociąg ten na odcinku Koszalin - Białogard zostaje odwołany, zaś na w/w odcinku będzie kursowała autobusowa komunikacja zastępcza. Pociąg odjedzie z Białogardu 65 minut później w stosunku do planowego odjazdu.

Więcej informacji (w tym dokładne godziny przyjazdów i odjazdów pociągów objętych zmianą) na stronie PKP Przewozy Regionalne.

9 komentarzy