Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński artykuł

Zniżki na długi weekend

włod, Głos Szczeciński,

dodane przez MQ

Przewozy Regionalne PKP kuszą klientów hasłem "Cztery dni wolnego - w Polskę jedziemy". Chodzi o specjalny bilet turystyczny, upoważniający do każdej ilości podróży, na każdym szlaku kolejowym. Oferta jest ważna od środowego wieczora aż do poniedziałkowego poranka.
W ofercie PR PKP pojawia się też druga, jeszcze tańsza propozycja - bilet wycieczkowy. Skierowana jest do podróżnych, którzy wybiorą krótszą - do 200 km trasę podróży.

- Bilet turystyczny kosztuje 60 zł. w 2 klasie lub 80 zł. w klasie 1. Za tę cenę można bez ograniczeń jeździć pociągami pospiesznymi i osobowymi od środy 6 czerwca od godz. 18 do poniedziałku 11 czerwca do godz. 6. - tłumaczy Łukasz Kurpiewski, rzecznik prasowy spółki PKP PR. - Jest to bilet imienny i można go kupić tylko w kasach. Pasażerowie przewożący rower płacą 4,50 zł. za jednorazowy lub 10 zł. za wielokrotny przewóz wehikułu.

Kto chce podróżować z biletem wycieczkowym musi wysupłać z kieszeni od 2,50 do 31 złotych, w zależności od odległości i kategorii pociągu. Warunki: wycieczka do 200 kilometrów i podróż tylko w 2 klasie. Z oferty można skorzystać od środy 6 czerwca od godziny 20 do niedzieli 10 czerwca do godz. 24. O bilet wycieczkowy można poprosić zarówno w kasie, jak i w pociągu.

źródło: Głos Szczeciński

brak komentarzy