Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński artykuł

Słoneczne wakacje na torach

Sławomir Włodarczyk, Głos Szczeciński,

dodane przez djdark; zmodyfikowane

Kolej proponuje kolejne atrakcyjne warunki podróżowania podczas letniego wypoczynku. Tym razem oferta dotyczy pociągów Intercity i Tanich Linii Kolejowych.
Pierwszą propozycją, która ma zachęcić podróżnych jest "Easy Rider" - super oferta dla uczniów i studentów. Może z niej skorzystać młodzież ucząca się, urodzona w 1983 roku i później.

"Easy Rider" to imienne bilety, które uprawniają do dziesięciu przejazdów w terminie od 1 lipca do 30 września 2007 roku w klasie 2, pociągiem TLK, ekspresowym oraz Intercity, od poniedziałku do piątku. Bilet jest ważny łącznie z aktualną legitymacją szkolną lub studencką, której numer właściciel jest obowiązany wpisać na bilecie przed rozpoczęciem pierwszego przejazdu. Opłata za bilet wynosi 149 złotych.

Kolejną propozycją jest "Karnet dojazdowy". To oferta dla osób, które często podróżują na krótkich odcinkach. W naszym regionie objęto nią szlak kolejowy ze Szczecina do Świnoujścia i z powrotem, w pociągach "Mewa", "Błękitna Fala" i "Barbakan" oraz "Fregata" na odcinku z Kołobrzegu do Stargardu Szczecińskiego.

"Karnet dojazdowy" uprawnia do czterech przejazdów, do wykorzystania w ciągu 14 dni od daty wydania lub wskazanej przez nabywcę, w 2 klasie w pociągach ekspresowych i TLK. Cena Karnetu to 50 złotych. Oferta obowiązuje od 15 czerwca do 8 grudnia 2007 roku.

źródło: Głos Szczeciński

możliwość komentowania została wyłączona