Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński artykuł

Kolejowe utrudnienia na trasie do Angermünde

Tomasz Kuczyński, Moje Miasto,

dodane przez kapil; zmodyfikowane

Podróżni wybierający się w poniedziałek lub wtorek, 23 i 24 lipca, pociągiem do Niemiec muszą przygotować się na utrudnienia spowodowane pracami torowymi na terenie niemieckiej kolei.
Pociąg do Angermünde, który odjeżdża o godz. 17.24 kursować będzie tylko do Passow, przyjazd o godz. 18.05. A na odcinku Passow - Angermünde podróżni będą musieli skorzystać z zastępczej komunikacji. Autobus będzie odjeżdżał o godz. 18.10, a w Angermünde będzie o 18.31, dalej będzie przesiadka o 18.36 do Berlina.

Dodatkowo ze Szczecina do Angermünde będzie jeździł bezpośredni autobus, który będzie wyjeżdżał o godz. 17.01, to jest 23 minuty wcześniej niż pociąg. Na miejscu będzie o godz. 18.31. Stamtąd autobus do Berlina odjedzie o godz. 18.36.

Autobus będzie jeździł z przystanku naprzeciwko peronu 1, od strony ul. Kolumba. Obowiązywać będzie ważny bilet kolejowy na tę trasę.

Natomiast z Angermünde do Szczecina, po przyjeździe z Berlina, będzie można wrócić zastępczym autobusem, który będzie miał odjazd o godz. 17.34, na miejscu będzie o godz. 19.04.

Będzie też pociąg, który odjedzie o godz. 17.47, to jest siedem minut wcześniej niż normalnie. Do Szczecina przyjedzie o 18.52. Tym razem bez przesiadki w Passow.

źródło: Moje Miasto

możliwość komentowania została wyłączona