Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński nasz serwis

Pierwsze wspólne spotkanie

Administratorzy i Moderatorzy Serwisu KOMIS,

dodane przez mike_1994; zmodyfikowane

Zwykle spotkania w KOMIS-owym gronie obejmowały spotkania administracyjne, kontakty prywatne, czy też imprezy organizowane przez STMKM. Tym razem chcielibyśmy zorganizować nasze wspólne ognisko dla wszystkich użytkowników i zainteresowanych gości.
Sama idea zjednoczenia nas - użytkowników padła jako luźna propozycja podczas ostatniego spotkania moderatorów i administratorów. Po krótkiej adnotacji na koniec jednej z informacji kilka osób ciepło przyjęło pomysł. Przez dłuższy czas trwała cisza w tej sprawie na forum, ale w fioletowych wątkach odbywały się zażarte dyskusje na temat terminu oraz postaci spotkania.

Ostatecznie ustaliliśmy, że spotkanie odbędzie się 22 czerwca o godzinie 15:00 na polanie leśnej przy ulicy Hieronima Kupczyka (na lewo od pętli "Głębokie", pierwsza polana za parkingiem). Każdy we własnym zakresie powinien przynieść napoje i sztućce wraz z potrzebnymi danej osobie przyrządami typu tacki.

Miejmy nadzieję, że uda się nam zorganizować spotkanie w miłym gronie. O ewentualnych dalszych szczegółach będziemy informować. W razie wszelkich pytań prosimy pisać na: admin@mkm.szczecin.pl lub moderator@mkm.szczecin.pl.

Serdecznie zapraszamy!

18 komentarzy