Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

z kraju artykuł

Kraj: Lato pełne gorących promocji PKP PR

PKP Przewozy Regionalne,

dodane przez MarcinB

O seoznie ogórkowym w PKP Przewozy Regionalne nie może być mowy. Jest za to sezon gorących promocji. Najnowsza będzie w sam raz dla plażowiczów.
Nowe nadmorskie

Od 21 czerwca br. będzie można kupić bilety jednorazowe w promocji BILET NADMORSKI. Skorzystać z niej mogą osoby planujące podróż na odcinkach: Słupsk - Ustka lub Lębork - Łeba. Na pierwszym z nich cena wyniesie 3 zł, na drugim 4zł;są też ulgi. Oferta będzie ważna w wagonach 2 klasy pociągów osobowych i pospiesznych.

Już od 15 czerwca br. wzbogacamy inną ofertę istniejącą na Pomorzu –POŁĄCZENIE W DOBREJ CENIE. Pojawi się na ośmiu nowych trasach, m.in. Kołobrzeg –Trzebiatów (4 zł), Sławno –Darłowo (3 zł) i Koszalin –Sławno (5 zł). Cały czas będą z niej mogli skorzystać mieszkańcy Szczecina wybierający się do Świnoujścia (13 zł), Kamienia Pomorskiego (9 zł) i Trzebiatowa (12 zł), a także podróżujący między Koszalinem i Kołobrzegiem (6 zł). Obowiązuje ona w 2 klasie pociągów osobowych.

Piękna nasza Polska cała

Wakacje to czas podróży po całej Polsce. Coraz więcej podróżnych korzysta z ofert uprawniających do wielokrotnych przejazdów: Regio Karnet, Bilet turystyczny, Bilet na 5-kę i Szczęśliwa 13-ka. Mniejsze i większe grupy podróżnych, w zależności od wielkości, coraz częściej wybierają promocje: Ty i raz–dwa-trzy, Przejazdy rodzinne oraz Przejazdy grupowe.

Katalog ofert regionalnych uzupełniają: BiT City w województwie kujawsko –pomorskim, Bilet świętokrzyski, Bilet zintegrowany w Krakowie, Bilet kolbuszowski na Podkarpaciu, promocja na trasie Bytom –Gliwice oraz Bilet strefowy jednorazowy na wybranych trasach Pomorza Zachodniego i Podlasia.

Eine Ticket bitte

Latem podróżni chętniej odwiedzają Niemcy. Opłaca się skorzystać z taryfy „stykowej”Związku Transportowego Berlin –Brandenburgia (VBB), która pozwala na dojazd m.in. do stolicy Niemiec, Poczdamu, Eberswalde, Angermünde czy Petreshagen. Podróż można zacząć od Szczecina, Kostrzyna, a od połowy czerwca br. także z Gorzowa Wielkopolskiego. Taryfa obejmuje szeroką gamę ofert i obejmuje korzystanie z komunikacji miejskiej w wybranych niemieckich miastach. Od niedawna bilety można kupić w całej Polsce.

Prawdziwą gratką są jednodniowe bilety Euro –Nysa (po 20 zł) i Euro –Nysa Mini Grupa (to tegoroczna nowość dla grup do 5 osób –w sumie kosztuje 75 zł). Uprawniają do przejazdu na wszystkich liniach na obszarze niemieckiej części Górnołużycko –Dolnośląskiego Związku Przedsiębiorstw Komunikacyjnych (ZVON). W pociagach osobowych i pospiesznych PKP Przewozy Regionalne umożliwiają podróż 2 klasą na odcinkach z Görlitz do Bolesławca i Jeleniej Góry (teraz zarówno przez Lubań Śląski, jak i Lwówek Śląski).

źródło: www.pr.pkp.pl

możliwość komentowania została wyłączona