Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński nasz serwis

Mikołajkowe prezenty

Administratorzy Serwisu KOMIS,

dodane przez Pepe; zmodyfikowane

Dzień 6 grudnia większość z Nas co roku wspomina dość miło, niezależnie od wieku. To taki przedsmak zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Administratorzy Waszego Serwisu postanowili więc choć w niewielkim stopniu umilić niektórym z Was ten dzień. Czas na prezenty i nieodłącznie związane z nimi "rózgi".
Tak więc prezenty koloru żółtego otrzymują dziś użytkownicy (użytkownik usunięty), (użytkownik usunięty) oraz michalSPAK. Natomiast dostęp do wyższych uprawnień szczegółowych otrzymują Mario , torwid  oraz jas59 . Dodatkowo chcieliśmy pogratulować wspaniałej postawie w ostatnich tygodniach użytkownikowi o nicku stoch. Informujemy także, iż z dniem dzisiejszym Moderatorzy Serwisu: Lukasy, mike_1994 oraz Bauer otrzymują dodatkowe uprawnienia, które mamy nadzieję przyczynią się do szybszego pojawiania się informacji w Naszym Serwisie.

Małe bonusy przyznaliśmy także na kolejowym Komisie. Pełne uprawnienia do Encyklopedii otrzymują Mareczek, MaK, Lukasy oraz Bauer.

Niestety zauważyliśmy także spadek aktywności aż 9 użytkowników. Mamy nadzieję, że to tylko chwilowe wypadki przy pracy. Jednocześnie zapraszamy wszystkich użytkowników do korzystania ze wszystkich naszych działów, ponieważ czujne oko Administracji widzi kolejnych kandydatów na wyższe stanowiska.

Jak zapewne zauważyliście w tym roku nie organizujemy zbiórki na serwer, spowodowane jest to tym, iż dochód z reklam umieszczonych na naszej stronie pozwolił w całości pokryć koszty utrzymania serwera

12 komentarzy