Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

z kraju artykuł

Suwałki: Utrudnienia na trasie do Suwałk

es,

dodane przez kasiek007; zmodyfikowane

W związku z awarią jednego z szynobusów kursujących na trasie Białystok - Suwałki, wystąpiły utrudnienia w podróżowaniu na tej trasi. Potrwają one co najmniej do poniedziałku, 19 stycznia 2009r.
Podróżnych zmierzających w najbliższy weekend do Suwałk porannym pociągiem, odjeżdżającym z Białegostoku o godz. 6:35 czeka przesiadka na stacji Sokółka z jednostki elektrycznej do szynobusu, który przyjedzie z kierunku Suwałk i odjedzie w drogę powrotną. W związku z tym podróżni dotrą do Suwałk z niewielkim opóźnieniem.

Podróżni udający się z Suwałk do Białegostoku także będą przesiadać się na stacji Sokółka, ale z szynobusu do jednostki elektrycznej i niestety będą czekać około 40 minut na stacji Sokółka. O tyle później też dotrą do Białegostoku.


W poniedziałek, 19 stycznia podróżnych zmierzających do Suwałk porannym pociągiem, odjeżdżającym z Białegostoku o godz. 5:03 czeka przesiadka na stacji Sokółka /przyj. o godz. 5:53/ z jednostki elektrycznej do szynobusu, który przyjedzie z kierunku Suwałk i odjedzie w drogę powrotną po godz. 6:40. W związku z tym podróżni dotrą do Suwałk z niemal godzinnym opóźnieniem. Pozostałe pociągi kursują zgodnie z rozkładem jazdy.

źródło: Kurier Poranny

możliwość komentowania została wyłączona