Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński kolej wąskotorowa

Następny transport taboru do Koszalina

http://waskotorowka.koszalin.pl/,

dodane przez margor; zmodyfikowane

W dniu 28 stycznia 2009r. udało się podpisać aneks do umowy dzierżawy taboru miedzy Gminą Manowo a PKP oraz drugi aneks miedzy Gminą Manowo a Towarzystwem Miłośników Koszalińskiej Wąskotorówki na kolejny tabor w większości z Dobrej Nowogardzkiej (który został wcześniej uzgodniony na trójstronnym spotkaniu przedstawicieli Gminy Dobra, PKP i TMKW).
Wydzierżawiliśmy min: Lokomotywę Lxd2 -461, 3 wagony Bxhpi, 1 wagon turystyczny barowy, 2 brankardy, 1 węglarkę przerobioną na wagon turystyczny, drezynę Wmc.

Jednak teraz ponownie stajemy przez wyzwaniem organizacji transportu, który planujemy na koniec marca. Planujemy przewieźć Lxd2, 1Bxhpi, 1 turystyczny, 2 brankardy. Szacowany nasz wkład własny w to przedsięwzięcie po konsultacjach z firmami i sponsorami ( w większości na transport lawetami) powinien wynieść 13 tyś zł (koszty wynajęcia dźwigów), do tej pory udało nam się uzbierać kwotę 9 227zł. W związku z tym zwracamy się z prośbą o pomoc i wsparcie finansowe Miłośników Kolei ale i nie tylko. W zamian możemy zaproponować organizacje przejazdu po przywiezieniu taboru w ramach rewanżu (w treści przelewów proszę o podawanie adresów e-mail w celu łatwiejszego kontaktu:).

Towarzystwo Miłośników Koszalińskiej Wąskotorówki

GBW S.A. BOR Koszalin 90 1610 1162 7101 1426 2000 0001

Adres: ul. Wenedów 24a/11 75-847 Koszalin

źródło: http://waskotorowka.koszalin.pl/

7 komentarzy