Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

z kraju kolej

Kraj: Pikieta w obronie Kolei - Apel Związków Zawodowych

Federacja Związków Zawodowych Pracowników PKP,

dodane przez (użytkownik usunięty); zmodyfikowane

Drodzy pasjonaci kolei.

Przedstawiam Wam list Federacji Związków Zawodowych Pracowników PKP, jaki pojawił się na miejscach pracy kolejarzy różnych spółek, różnych związków zawodowych.
Koleżanki i Koledzy Kolejarze!

Polska Kolej znalazła się w przełomowym momencie swojej historii.
To właśnie teraz rozstrzygają się decydujące sprawy o przetrwaniu lub rozpadzie spółek Grupy PKP. Sytuacja kryzysu światowego sprawia, że wszelkie zaniedbania jakie miały miejsce na PKP w przeszłości bezpośrednio zagrażają naszej przyszłości. Nadszedł czas, kiedy każdy z nas musi podjąć walkę o przetrwanie, o uratowanie dorobku wielu pokoleń polskich kolejarzy, o miejsca pracy zapewniające byt naszym rodzinom.

Kolejowe związki zawodowe NSZZ Solidarność, Federacja ZZP PKP i Konfederacja Kolejowych Związków Zawodowych podejmują wspólne działania protestacyjne. Musimy upomnieć się o polską kolej, o nasze miejsca pracy w pikiecie organizowanej w dniu 29.04.2009r. w Warszawie. Zbiórka uczestników pod Pałacem Kultury i Nauki przy Muzeum Techniki o godz. 12:00

Nie może tam zabraknąć żadnego kolejarza, któremu zależy na przetrwaniu polskich kolei. Spotykamy się razem na pikiecie w naszym wspólnym interesie.
To, czy tam się zjawimy może mieć decydujący wpływ na naszą przyszłość.

źródło: Związek Zawodowy Dyżurnych Ruchu

możliwość komentowania została wyłączona