Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński artykuł

W wakacje będą tańsze przejazdy i dodatkowe pociągi PKP InterCity. Zobacz jakie

ste, Głos Szczeciński,

dodane przez Bauer

Ponad 70 dodatkowych pociągów uruchomi w wakacje spółka InterCity. Wieloma z nich będzie można podróżować po niższej cenie.
Latem bilety na pociągi InterCity kupimy nie tylko w kasach na dworcach kolejowych, ale także w punktach sieci Empik. Tylko tam zaś kupimy książeczki uprawniające do czterech przejazdów pociągami EC, IC, EX, TLK za 169 zł.

Imienna książeczka "Wakacje z InterCity" obowiązuje na cztery przejazdy w wagonie drugiej klasy, w komunikacji krajowej do zrealizowania w okresie od 1 lipca do 30 września br. Do biletu należy dokupić miejscówkę na przejazd wybranym pociągiem albo bilet dodatkowy na miejsce sypialne lub do leżenia.

To nie wszystkie nowości. Od 14 czerwca oferta specjalna "Tani Bilet" obowiązuje w większości pociągów IC, EX. TLK. Ceny biletów według tej oferty wynoszą: w pociągach IC - 29, 49 i 59 zł, ekspresowych - 49 i 59 zł, TLK - 29 lub 39 zł.

Klienci kupujący bilety w internecie będą mogli do końca roku skorzystać z taniej puli biletów na wszystkie pociągi Intercity i EX w pierwszej oraz drugiej klasie. Ceny biletów z puli promocyjnej rozpoczynają się od 59 zł (wraz z miejscówką).

Podróżni wybierający się w lecie do Moskwy lub Lwowa, zapłacą mniej za bilety do tych miast. Za miejsce sypialne do Moskwy w pociągach międzynarodowych "Polonez" oraz "Ost-West" zapłacimy nawet 30 euro mniej. Natomiast bilety na bezpośrednie pociągi do Lwowa (kursują z Wrocławia, Katowic, Krakowa i Rzeszowa) są tańsze dla grup (ulga wynosi 30 procent).

źródło: Głos Szczeciński

brak komentarzy