Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

z kraju artykuł

Kraj: Nowe pociągi na lato

ak, Gazeta Wyborcza,

dodane przez kasiek007

Kolej uruchomiła dodatkowe połączenia Radomia z popularnymi miejscowościami w górach i nad morzem.
Kilkadziesiąt nowym połączeń uruchamia spółka Intercity, trasa kilku będzie wiodła przez Radom. Między Krakowem, a Wybrzeżem kursuje już "Bursztyn". Pierwszy skład, którym można dojechać na Hel, wyjechał już wczoraj po południu. Z połączenia będzie można skorzystać do końca sierpnia. Wyjazd z Radomia o godz. 20.31.

Od dwóch tygodni między Lublinem, a Wrocławiem kursuje "Bystrzyca". W Radomiu skład zatrzymuje się o godz. 12.20, we Wrocławiu jest o 19.47, w drodze powrotnej w Radomiu jest o 16.47, a do Lublina dojeżdża na 18.33.
Również od wczoraj do końca sierpnia codziennie będzie kursował "Nosal". Ten nocny skład dowiezie nas w góry. Część wagonów będzie jeździła do Zakopanego, a część do Krynicy. Odjazd z Radomia 23.34, przyjazd do Zakopanego 6.32, a do Krynicy o 8.53.

Między 19 czerwca, a 31 sierpnia codziennie będzie kursował "Sztygar". Skład jadący z Lublina do Bielska-Białej w Radomiu będzie o godz. 7.41, wracając zatrzyma się w Radomiu o 21.28.

Przez całe lato dodatkowym pociągiem pojedziemy także do Kołobrzegu. Skład z wagonami sypialnymi relacji Kielce - Kołobrzeg, jadący przez Łódź i Gdańsk, z Radomia odjedzie o 16.21.

źródło: Gazeta Wyborcza

możliwość komentowania została wyłączona