Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

w skrócie kolej

Remont na stacji Szczecin Port Centralny

ISDR_Xav,

dodane przez Mareczek; zmodyfikowane

W dniach 23-27 listopada br. rozpocznie się modernizacja i wymiana rozjazdów oraz torowiska w rejonie Szczecin Port Centralny SPA. Z tego powodu od Szczecin Port Centralny SPC do podg. Regalica tor numer 2 będzie zamknięty (ruch prowadzony będzie torem numer 1 na odcinku Szczecin Port Centralny SPC - Szczecin Zdroje; na odcinku Szczecin Zdroje - Regalica - Dziewoklicz dla pociągów jadących "górą" ruch pociągów odbywać się będzie normalnie torem nr 1 i 2). Zamknięciu ulegnie także odcinek Szczecin Port Centralny SPA - Szczecin Podjuchy.
Wiele pociągów w tym okresie ma zmieniony rozkład jazdy i jeździ z pominieciem stacji Szczecin Port Centralny. Wszystkie pociągi osobowe i towarowe kursujące rozkładowo trasą Szczecin Port Centralny SPA - Szczecin Podjuchy jeżdżą drogą okrężną przez Szczecin Dąbie.

Uruchomiony zostaje w tych dniach punkt rewidencki dla pociągów osobowych i towarowych na stacji Szczecin Dąbie. Wszystkie skomunikowania do tej pory mające miejsce na stacji Szczecin Główny zostają przeniesione w dniach 23-27 listopada na stację Szczecin Dąbie. Zamknięcie ma charakter całodobowy i obowiązuje od 23 listopada od godziny 8:00 do 27 listopada do godziny 17:00.

brak komentarzy