Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński inne/różne

Wystawa fotograficzna "Transport w ciekawych ujęciach"

Jasiek,

dodane przez Jasiek; zmodyfikowane

Koło Naukowe Transportu, działające na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wystawie fotograficznej promującej: transport publiczny, rowerowy oraz carpooling.
Zgłoszenia zatytułowane „wystawa” przyjmujemy do 31 stycznia 2010 roku, na nasz adres e-mail: knt@wzieu.pl.

Wszelkie zapytania dotyczące wystawy fotograficznej prosimy także kierować na wyżej wymieniony adres e-mail. Ogólnie interesują nas: zdjęcia, które ukazują pozytywne aspekty i rozwiązania w zakresie transportu publicznego (do którego zaliczają się autobusy, tramwaje, trolejbusy, metro, pociągi, samoloty oraz promy pasażerskie itp.), w porównaniu z transportem samochodowym indywidualnym. Chodzi nam także o zdjęcia infrastruktury czy taboru zachęcające do korzystania z transportu publicznego wszelkiego rodzaju. Mile widziane są także zdjęcia pokazujące alternatywne formy podróżowania po ulicach miast, czyli np.: rower i carpooling. Mogą to być także zdjęcia ukazujące różne rozwiązania w zakresie infrastruktury rowerowej.

Regulamin konkursu fotograficznego znajduje się na naszej stronie internetowej: http://www.knt.wzieu.pl/konkurs.php.

Wystawa fotograficzna pojawi się w przyszłym semestrze w formie ekspozycji stałej na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, Szczecin ul. Cukrowa 8.

Na autorów najciekawszych zdjęć czekają nagrody rzeczowe.

brak komentarzy