Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński nasz serwis

Wiosenno-letnia sesja awansowa

Administracja,

dodane przez X; zmodyfikowane

Nadeszła ta chwila, której oczekiwali wszyscy użytkownicy KOMIS-u. Zgodnie z tradycją Adminstracja podsumowała działalność Serwisu i postanowiła nagrodzić najaktywniejsze osoby dostępem do wyższych poziomów forum oraz dodatkowymi uprawnieniami w Serwisie. Nie przedłużajmy więc i przejdźmy do konkretów.

Zmiany personalne...W części komunikacyjnej szczególny wkład w rozwój KOMIS-u włożyli użytkownicy: lhb178 oraz LLUZNIAK, którzy awansowali na członków redakcji, oraz alat57, arkom, bartez, (użytkownik usunięty), volvob10ma, którzy zasilą szeregi współpracowników redakcji.

W przypadku części kolejowej sytuacja wygląda następująco: kolor czerwony otrzymał Bodek, natomiast żółty kwadracik pojawi się przy nickach lukien213 i volvob10ma.

Niestety kilka osób zostało zdegradowanych lub odebrano im część uprawnień. Wierzymy, że jest to chwilowy spadek formy i niedługo znów ich aktywność wzrośnie.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracach nad Serwisem, natomiast wszystkich użytkowników zachęcamy do aktywnego działania, najbliższa sesja tradycyjnie za kwartał.

... i technicznePrzy okazji awansów, chcielibyśmy przekazać Wam nową funkcję w serwisie, a konkretnie w dziale "Galeria". Funkcją tą jest możliwość dodawania zdjęć dostępnych dla wybranych grup użytkowników (analogicznie jak na Forum). Mamy nadzieję, że nowa funkcja Wam się spodoba i będziecie z niej często korzystać. Jednocześnie uczulamy Was na nierozpowszechnianie zdjęć powyżej poziomu "niebieskiego".

W ostatnim czasie rozpędu nabrały także prace nad kolejową księgą taborową. Obecnie trwa wypełnianie jej danymi i dogrywanie ostatnich szczegółów, więc niedługo można się spodziewać udostępnienia jej wszystkim użytkownikom.

A na zakończenie... niespodziankaPo długich i owocnych naradach w gronie administracji, postanowiliśmy, iż dwóch naszych redaktorów zostanie wyróżnionych specjalnym awansem. Są to użytkownicy doskonale Wam znani z KOMIS-owego życia i nie tylko. Mimo natłoku obowiązków jakie na co dzień mają, podjęli się zadania, jakie zaproponowała im administracja. W tym miejscu chcielibyśmy Wam przedstawić dwóch nowych Moderatorów Serwisu KOMIS, są to: BatiX oraz Luke_Police. Nowym Moderatorom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że ich praca na nowym stanowisku nie będzie usłana czerwonymi... kartkami.

10 komentarzy