Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński nasz serwis

Prezentujemy Wideotekę

Maciej Kubień,

dodane przez djdark ; zmodyfikowane

Oto nasz drugi dzisiejszy prezent - nowy dział w naszym serwisie. Zapraszamy do dostępnej w obu wersjach serwisu Wideoteki. Będziemy w niej umieszczać filmy związane ze szczecińską komunikacją miejską oraz transportem kolejowym na terenie województwa zachodniopomorskiego.

W tym momencie nasza Wideoteka obsługuje filmy umieszczone w serwisie YouTube. Filmy, podobnie jak zdjęcia, mogą być przypisywane do informacji czy komentowane na forum. Pojawiają się one również w księdze taborowej przy poszczególnych pojazdach.

Zachęcamy użytkowników do zapełniania Wideoteki. Osoby zainteresowane uzyskaniem uprawnień do bezpośredniego dodawania filmów prosimy o kontakt pod adresem redakcja@mkm.szczecin.pl. Pozostali użytkownicy mogą korzystać z Sandboksa Wideo, który działa na bardzo podobnych zasadach, jak zwykły Sandbox.

Przyjmujemy do naszej Wideoteki również filmy, które nie zostały wykonane przez naszych użytkowników, jednak w takiej sytuacji niezbędne jest podanie informacji o oryginalnym autorze obrazu (przynajmniej nazwa użytkownika w serwisie YouTube).

W chwili obecnej ocenianie filmów nie jest możliwe.

8 komentarzy