Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński artykuł

Zmiany na torach: Nowe połączenia i więcej wagonów

Głos Szczeciński,

dodane przez logitech; zmodyfikowane

Nowością wprowadzaną przez Przewozy Regionalne od 1 czerwca będzie pociąg inter-Regio "Barbakan" kursujący na trasie Jelenia Góra (odj. 6.08) - Świnoujście (przyj. 18.16) przez Wrocław, Szczecin (powrót ze Świnoujścia o godz. 9.26).
Wśród pociągów regio znajdzie się połączenie ze Stargardu Szczecińskiego (odj. 5.30) do Szczecina Głównego (przyj. o godz. 6.10), powrót o godz. 21.35 i na miejscu o godz. 22.13).

Jednocześnie spółka zapewnia, że będą bardziej pojemne składy w pociągach "Barbakan" oraz "Bosman", który kursuje na trasie Warszawa - Świnoujście.

Z kolei pociąg relacji Szczecin Główny (odj. 13.26) - Świnoujście (przyj. 15.19) będzie kursował od 1 czerwca codziennie oprócz sobót. Podobnie będzie w relacji powrotnej (odjazd ze Świnoujścia o godz. 18.23).

Od 25 czerwca pociąg regio Białogard (odj. 3.55) - Szczecin Główny (przyj. 6.10) na odcinku od Białogardu do Stargardu Szczecińskiego będzie kursować oprócz niedziel.

Ulegnie zmianie godzina odjazdu pociągu ze Szczecina Głównego do Kamienia Pomorskiego (od 1 czerwca odj. o godz. 12.49). Szczegółowy rozkład można znaleźć na stronie internetowej www.przewozyregionalne.pl.

źródło: Głos Szczeciński

3 komentarze