Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński nasz serwis

Letnia sesja awansowa

paki, X,

dodane przez X; zmodyfikowane

Czerwiec - dla uczniów i studentów czas podsumowania ich ciężkiej pracy w szkole, na uczelni. My, administratorzy Serwisu KOMIS, również postanowiliśmy podsumować ostatnie parę miesięcy działalności użytkowników i nagrodzić tych najaktywniejszych.
W części komunikacyjnej chcielibyśmy powitać nowych redaktorów Serwisu: bartez, mxk, zack1989 oraz współpracowników redakcji: LinX, Mariusz_W, MlodyS53. Dodatkowo chcielibyśmy wręczyć "nagrody specjalne" w postaci uprawnień do bezpośredniego dodawania informacji, filmów i haseł encyklopedycznych następującym użytkownikom: zack1989 (informacje), paki (informacje oraz encyklopedia), MlodyS53 (wideoteka).

Część kolejowa również zyskała nowych redaktorów: lukien213 oraz margor i współpracowników redakcji: mxk, zack1989 oraz pioko17.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że powiększyło się grono administratorów. Czarny kwadracik pojawił się przy nicku użytkownika Mareczek, który funkcję "admina" pełnił już wcześniej - do roku 2009.

Niestety są też użytkownicy, których aktywność znacząco zmalała. Wierzymy, że jest to chwilowy spadek formy i znów aktywnie będą działali na rzecz rozwoju Serwisu.

KOMIS żyje dzięki Wam, drodzy użytkownicy. Każdy z Was dokłada swoją cegiełkę w budowie Serwisu, dzieląc się informacjami, publikując zdjęcia i filmy, dyskutując na forum, za co serdecznie Wam dziękujemy i nieskromnie prosimy o więcej.

Gratulujemy wszystkim "awansowiczom" i wierzymy, że nadal będziecie równie aktywnie działać. Powodzenia!

11 komentarzy