Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński artykuł

"Chrobrym" i "Prusem" za 29 zł

mpr, Gazeta.pl,

dodane przez MQ

Ponad 100 zł można zaoszczędzić na podróży pociągiem do Warszawy. Intercity wprowadza promocje na połączenia ekspresami.
W sumie oferta dotyczy kilkudziesięciu połączeń w kraju w naszym przypadku chodzi o dwa pociągi ekspresowe "Chrobry" i "Prus".

- Oferta obowiązuje tylko w przypadku zakupu biletów w internecie - mówi Beata Czemerajda z Biura Prasowego PKP Intercity. - Działa na zasadach podobnych jak w przypadku przewoźników lotniczych. W każdym pociągu mamy ustaloną pulę biletów po 29 zł, a jak zostanie ona wyczerpana następne są w cenie 39 zł, potem 59 zł i 79 zł.

Przewoźnik nie podaje ile biletów będzie oferował na każdy z pociągów. Wiadomo, że program promocyjny wystartował 11 kwietnia i tanie bilety można kupić na każdy pociąg ekspresowy objęty promocją.

- Ze Szczecina można za 29 zł pojechać na pełnej trasie czyli aż do Warszawy, ale może być to bilet obowiązujący na skróconej trasie np. do Poznania - wyjaśnia Czemerajda.

Bilet obejmuje wszystkie koszty przejazdu, łącznie z miejscówką. Przewoźnik jeszcze nie zdecydował jak długo będzie obowiązywała promocja.

Bilety obowiązują w wagonach drugiej klasy. Obecnie normalny bilet na taki przejazd do Warszawy Centralnej kosztuje 130 zł.

źródło: Gazeta.pl

3 komentarze