Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

z kraju artykuł

Kraj: PKP Intercity wycofuje ofertę biletową MAX26

ak/Rynek Kolejowy,

dodane przez zack1989

W cenniku usług przejazdowych PKP Intercity na 2013 rok nie uwzględniono zniżki MAX26. Jak informuje przewoźnik, od przyszłego roku oferta ta zostanie wycofana.
Zniżka MAX26 przysługiwała osobom, które nie ukończyły 26 roku życia. Bilety na przejazdy krajowe pociągami EuroCity, Express InterCity, Express oraz Twoich Linii Kolejowych można było nabyć z ulgą 26%. Obowiązywała ona w klasie 1 lub 2. Podczas kontroli pasażer korzystający z ulgi musiał okazać dokument stwierdzający wiek. Jednak zniżka ta nie będzie obowiązywała w 2013 roku. Przewoźnik nie uwzględnił jej w cenniku usług na przyszły rok.

- W ramach zmiany strategii oferty handlowej PKP IC porządkujemy portfel ofert, dlatego m.in. od stycznia wycofujemy ofertę MAX26. Nasze rekordy sprzedaży pokazywały, że była to oferta z której pasażerowie korzystali sporadycznie. Dlatego zdecydowaliśmy się na jej wycofanie – mówi Beata Czemerajda, rzecznik prasowy PKP Intercity.

Jak informowaliśmy, spółka PKP Intercity zlikwidowała także ofertę biletową Last Minute. Były nią objęte ekspresy, a także pociągi Tanich Linii Kolejowych. Przewoźnik tłumaczył, że w listopadzie zmienił filozofię w podejściu do ofert promocyjnych.

źródło: Rynek Kolejowy

brak komentarzy