Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński artykuł

Przetarg na usługi transportowe dla woj. zachodniopomorskiego

Rynek Kolejowy,

dodane przez LinX; zmodyfikowane

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego ogłosił przetarg na świadczenie usług w zakresie kolejowych przewozów pasażerskich w województwie od 15 grudnia 2013 roku.
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie kolejowych przewozów pasażerskich w województwie od 15 grudnia 2013 roku. Postępowanie podzielone jest na dwa zadania. Na realizację każdego zadania zamawiający, w ramach przedmiotowego postępowania, przewiduje zawarcie osobnych umów o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego z jednym wykonawcą - operatorem publicznego transportu zbiorowego. Wykonawca musi złożyć ofertę na obydwa zadania.

Zadanie nr 1 dotyczy świadczenia usług w zakresie publicznego kolejowego transportu na następujących liniach:

Gdańsk Główny - Stargard Szczeciński,
Chojnice - Runowo Pomorskie,
Wrocław Główny - Szczecin Główny,
Poznań Główny - Szczecin Główny,
Szczecin Dąbie - Świnoujście Port,
Koszalin - Goleniów,
Piła Północna - Ulikowo,
Szczecinek - Kołobrzeg,
Piła Główna - Ustka,
Wysoka Kamieńska - Kamień Pomorski,
Grotniki Drawskie - Choszczno,
Mosty - Port Lotniczy Szczecin Goleniów,
Mosty R1 - Mosty R2.

Zadanie nr 2 obejmuje linie Szczecin Główny - Stobno Szczecińskie - Granica Państwa i Szczecin Gumieńce (Grambow) - Granica Państwa (Tantow).

Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 118 110 705 zł. Realizacja usługi, która jest przedmiotem zamówienia rozpocznie się 15 grudnia 2013 roku, a będzie trwała do 13 grudnia 2014 roku. Wykonawca wymaga wniesienia wadium w wysokości 1 000 000 zł. Kryterium udzielenia zamówienia jest najniższa cena. Termin składania ofert upływa 17 maja 2013 roku do godz. 11.30.

źródło: Rynek Kolejowy

brak komentarzy