Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński artykuł

"Szczecin Dąbie?" Nie ma takiej stacji. Zamieszanie w pociągu relacji Warszawa - Świnoujście

jasz, GS24.pl,

dodane przez zack1989; zmodyfikowane

Przewoźnik tłumaczy się skąd błąd w wyniku którego pociąg "Szczecinianin" nie zatrzymuje się na stacji Szczecin Dąbie.
- Po ostatnich zmianach rozkładu w przypadku pociągu "Szczecinianin" relacji Warszawa Wschodnia - Świnoujście - mówi Piotr Gendek, nasz czytelnik. - Pociąg jako jedyny jadący ze stolicy, nie zatrzymuje się na stacji Szczecin Dąbie. Nie ma tej stacji w rozkładzie i już. Oczywiście moje pytanie, o stan rzeczy, zadane konduktorowi, a także ponowione na infolinii przewoźnika PKP Intercity nie znalazło odpowiedzi.

Pan Piotr jest stałym pasażerem tego połączenia. Zapewnia nas, że do końca września wszystkie pociągi jakimi jeździł na trasie Szczecin - Warszawa - Szczecin - zatrzymywały się w Dąbiu.

- Ponieważ sam nie uzyskałem wyczerpującej odpowiedzi dlaczego ktoś w przypływie "geniuszu" zmusił mnie i codziennie kilkunastu-kilkudziesięciu innych pasażerów do jazdy do centrum, straty czasu i pieniędzy - może szanowna Redakcja zainteresowałaby się tym problemem.

Doszło nawet do groteskowej sytuacji. Pociąg zatrzymał się w Dąbiu. - Tylko nie byłem na to przygotowany - konduktor wyraźnie zaznaczył wcześniej, że nie ma takiej możliwości... - opowiada pan Piotr.

PKP Intercity zapewnia nas, że pociąg Szczecinianin zatrzymuje się na stacji Szczecin Dąbie. Skąd zatem utrudnienia?

- Błąd zanotowaliśmy natomiast w naszym internetowym systemie sprzedaży. Już jest poprawiany. Wszystkich pasażerów za niedogodności z tym związane serdecznie przepraszamy - mówi Beata Czemerajda z PKP Intercity.

źródło: GS24.pl

brak komentarzy