Informacje
Szczecińska Kolei Metropolitalna. Zima jest łaskawa i sprzyja pracom
Marek Jaszczyński, GS24.pl,
dodane przez
MQ
- Na odcinku Szczecin Skolwin - Police trwają prace związane z budową Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej. Wykonawca zdemontował już jeden tor wraz z siecią trakcyjną. W jego miejscu ułożona zostanie nowa nawierzchnia. Następnie prace obejmą sąsiedni tor - poinformował GS24.pl Radosław Śledziński z PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Zniknął już jeden tor na linii kolejowej nr 406 ze Szczecina Głównego do Polic. czytaj dalej…
źródło: GS24.pl
Przeczytaj więcej na temat Szczecińska Kolej Metropolitalna:
- SKM Szczecin. Zima dała się we znaki. Pociągi do Polic znów nieco później? (14.04.2026)
- „To może wprowadzić chaos”. Mieszkaniec zwraca uwagę na nazwy przystanków SKM na Pomorzanach (9.03.2026)
- Szczecińska Kolej Metropolitalna bez biletu jednorazowego. Nadal brak decyzji przed startem linii do Polic (17.02.2026)
brak komentarzy