Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński imprezy

Ikarusem po śladach Stargardzkiej Kolei Dojazdowej

Retro Bus,

dodane przez Pepe; zmodyfikowane

„Retro Bus” pragnie zaprosić w trzecią sobotę maja na wycieczkę autobusem Ikarus 280 #700 po śladach Stargardzkiej Kolei Dojazdowej.

Przejazd odbędzie się 15 maja 2021 roku. Zbiórka o godzinie 9:00 na placu postojowym pętli „Basen Górniczy”. Następnie autobus uda się w kierunku Stargardu, zatrzymując się jeszcze po ewentualnych pasażerów na przystanku „Wiosenna” oraz w Kijewie. Wstępny zarys zasadniczej trasy przedstawia się nastepująco: Dworzec Stargard Wąskotorowy – Żarowo – Małkocin – Storkówko – Stara Dąbrowa – Krzywnica – Trąbki – Marianowo (grill) – Stargard – Kołbacz – Szczecin. Prowiant na grilla prosimy przynieść we własnym zakresie.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie swojej osoby z podaniem danych osobowych do niedzieli 9 maja (włącznie). Zgłoszenia dokonać należy w formularzu. Zrzutka na płyny eksploatacyjne do Ikarusa 40 zł od osoby. W trakcie imprezy obowiązuje regulamin imprez zamkniętych „Retro Bus”. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w przejeździe tylko w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. W trakcie przejazdu należy stosować się do poleceń osób prowadzących imprezę. Osoby, które swoim zachowaniem naruszą regulamin lub nie będą stosować się do poleceń prowadzących imprezę, zostaną z niej wyproszone. Przesyłający zgłoszenie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „Retro Bus”.

W przypadku dalszego obowiązywania restrykcji w postaci zakrywania ust i nosa w pojazdach komunikacji publicznej – także podczas planowanego przejazdu uczestnicy będą mieli taki obowiązek. W przypadku jakichkolwiek ograniczeń co do liczby osób przewożonych w pojazdach obowiązuje kolejność wpisania na listę.

Serdecznie zapraszamy!

4 komentarze