Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński imprezy

20 lat Serwisu KOMIS – zaproszenie na imprezę

MQ,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

Serwis KOMIS (Komunikacja Miejska Szczecin) po raz pierwszy pojawił się w Sieci w grudniu 2001 roku. Jego twórcą jest Marcin Stefanowicz (Phobos). Serwis dość szybko zdobył popularność i stał się miejscem skupiającym szczecińskich miłośników komunikacji miejskiej.

W związku z tym, że w bieżącym roku przypada 20-lecie istnienia Serwisu KOMIS, zapraszamy na imprezę – okolicznościowy przejazd autobusem Volvo B10MA 2876, który jest własnością Szczecińskiego Towarzystwa Miłośników Komunikacji Miejskiej. Autobus ten przez 20 lat dzielnie służył na liniach szczecińskiej komunikacji miejskiej. Dziś możemy w nim świętować 20 lat naszego funkcjonowania.

Przejazd odbędzie się 11 września 2021, początek o godz. 10:00 na pętli autobusowej „Police Wyszyńskiego Polana” (dojazd ze Szczecina możliwy autobusem linii 107). W ramach przejazdu odwiedzimy zarówno Szczecin, jak i miejscowości gmin Dobra, Kołbaskowo i Police. W trakcie imprezy odbędą się fotostopy, a także przerwa na grilla (każdy uczestnik jedzenie na grilla powinien przynieść we własnym zakresie). Koszt uczestnictwa w imprezie to 40 zł od osoby – zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na pokrycie ceny wynajmu autobusu oraz zakup przypraw i węgla na grilla, a ewentualna nadwyżka wykorzystana zostanie na opłacenie hostingu i domeny dla Serwisu. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 80 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnictwo w imprezie wymaga wcześniejszego zgłoszenia. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na specjalnej podstronie.

12 komentarzy