Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju
W tym roku Instytut Rozwoju i Promocji Kolei w ramach Markowego Produktu Turystycznego "TurKol.pl" uruchomi aż cztery pociągi specjalne, które przejadą przez zachodniopomorskie tory.

7 komentarzy | czytaj dalej »

Zachodniopomorski Klub Miłośników Kolei zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie klubowe, które odbędzie się 8 września o godzinie 10:00 w pomieszczeniu na terenie Wagonowni Szczecin. Tematyka spotkanie będzie obejmować szereg prac modelarskich przy klubowych modułach makiet kolejowych. Więcej szczegółów można znaleźć na klubowym forum.

3 komentarze

Koło Naukowe Transportu, działające na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wystawie fotograficznej promującej: transport publiczny, rowerowy oraz carpooling.

brak komentarzy | czytaj dalej »

Dziś w nocy po długich zatargach z mieszkańcami osiedla Niebuszewo spółka "PKP Energetyka" zamontowała nowe oświetlenie pod wiaduktem kolejowym na ulicy Warcisława. Poprzednie przestało działać jeszcze za czasów funkcjonowania ruchu osobowego na stacji Szczecin Niebuszewo.

komentarze wyłączone