Forum

VT643 firmy OME podczas jazdy testowej

zdjęcie
VT643 firmy OME podczas jazdy testowej
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Piotr

a to z jakiej okazji było?:) mam na myśli testy...
Piotr napisał(a):

> a to z jakiej okazji było?:) mam na myśli testy...

Wszystko miało być przedsmakiem kursowania prywatnego przewoźnika na trasie Neubrandenburg - Szczecin Główny raz w tygodniu (w soboty), przyjazd ok. północy do Szczecina, i powrót 10 minut później. No i na teście/jeździe próbnej się to skonczylo. UTK nie dalo zgody na wjazd tego przewoźnika (Ostmecklenburgische Eisenbahngesellschaft mbH) do Polski i tak się to już ciągnie 2 lata. Na początku rozwiązaniem tymczasowym miał być dojazd pociągu do Grambow i tam przesiadka do autobusu, ale czy autobus jeszcze jeździ, tego nie wiem.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Piotr

Mareczek napisał(a):

> Wszystko miało być przedsmakiem kursowania prywatnego > przewoźnika na trasie Neubrandenburg - Szczecin Główny raz w > tygodniu (w soboty), przyjazd ok. północy do Szczecina, i > powrót 10 minut później.

szkoda, że nie wypaliło, ale pozostaje nadzieja :). No to zdaje się, że pierwszą kolejową pasażerską prywatą w naszym województwie będzie UBB do Świnoujścia?:). Chociaż chyba w błędzie jestem, bo UBB do DB należy?:D
Mareczek napisał(a):

> Na początku > rozwiązaniem tymczasowym miał być dojazd pociągu do Grambow > i tam przesiadka do autobusu, ale czy autobus jeszcze jeździ, > tego nie wiem.

Autobus nadal kursuje i przewoźnikiem autobusowym jest "Orwat" czyli ta sama firma co wozi dzieci z Polic do Locnitz...

-- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.