Forum

Kolejowy KOMIS stał się faktem

1 sierpnia 2006 zadaliśmy Wam pytanie, co sądzicie o rozszerzeniu tematyki Serwisu KOMIS o kolej w regionie zachodniopomorskim. 1 stycznia 2007 możemy zaprezentować Wam Kolejowy KOMIS.
Kolejowy KOMIS stał się faktem

wysłane przez Bauer

Przyznam że jest super, jest wiele ciekawych informacji oraz zdjęć. Ciesze się tym bardziej że większość fotek pochodzi z mojej dzielnicy :)
Gratulacje:)

wysłane przez adamdi

Gratuluje znowu ciekawy serwis:) i ciekawe informacje:) jestem pełen podziwu i życze powodzenia w prowadzeniu całego komisu:)
Gratulacje

wysłane przez Luke_Police 149

Chciałem złożyć gratulacja dla Phobosa i wszystkich osób, dzięki którym kolejowy Komis stał się faktem. Jesteście wielcy! Oczywiście widzę tutaj sporo rzeczy do poprawienia, ale grunt, że wreszcie strona główna ruszyła. O zauważonych błędach będę informował w innych wątkach.

-- I tym sposobem w Policach pozostanie pół Ikarusa 280 - Pogotowie techniczne #743.

Technik serwisu :)
Nowe wyzwanie ;)

wysłane przez torwid 63

OK, mówią, że człowiek uczy się całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych :D Kolejowy Komis to potwierdza i staję przed nowym wyzwaniem w dziedzinie poszerzania swojej wiedzy. Chętnie więc stanę się wiernym, choć na początku biernym uzytkjownikiem. mam jednak parę kolejowych fotek, choćby z dnia otwartego Lokomotywowni Port Centralny. Spróbuję je nawet pododawać, ale Administracje proszę o wyrozumiałość, bo ani slangu kolejowego nie znam, ani nie jestem fachowcem od oznaczeń. W miarę możliwości proszę zatem o poprawki i dodawanie zdjęć beze mnie, o ile zostaną uznane za przydatne. Z noworocznym pozdrowieniem i życzeniami dalszego rozwoju ;)

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...