Forum

Kolejowy KOMIS stał się faktem

1 sierpnia 2006 zadaliśmy Wam pytanie, co sądzicie o rozszerzeniu tematyki Serwisu KOMIS o kolej w regionie zachodniopomorskim. 1 stycznia 2007 możemy zaprezentować Wam Kolejowy KOMIS.

wysłane przez Bauer

Przyznam że jest super, jest wiele ciekawych informacji oraz zdjęć. Ciesze się tym bardziej że większość fotek pochodzi z mojej dzielnicy :)

wysłane przez adamdi

Gratuluje znowu ciekawy serwis:) i ciekawe informacje:) jestem pełen podziwu i życze powodzenia w prowadzeniu całego komisu:)

wysłane przez Luke_Police 163

Chciałem złożyć gratulacja dla Phobosa i wszystkich osób, dzięki którym kolejowy Komis stał się faktem. Jesteście wielcy! Oczywiście widzę tutaj sporo rzeczy do poprawienia, ale grunt, że wreszcie strona główna ruszyła. O zauważonych błędach będę informował w innych wątkach.

-- I tym sposobem w Policach pozostanie pół Ikarusa 280 - Pogotowie techniczne #743.

Technik serwisu :)

wysłane przez torwid 66

OK, mówią, że człowiek uczy się całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych :D Kolejowy Komis to potwierdza i staję przed nowym wyzwaniem w dziedzinie poszerzania swojej wiedzy. Chętnie więc stanę się wiernym, choć na początku biernym uzytkjownikiem. mam jednak parę kolejowych fotek, choćby z dnia otwartego Lokomotywowni Port Centralny. Spróbuję je nawet pododawać, ale Administracje proszę o wyrozumiałość, bo ani slangu kolejowego nie znam, ani nie jestem fachowcem od oznaczeń. W miarę możliwości proszę zatem o poprawki i dodawanie zdjęć beze mnie, o ile zostaną uznane za przydatne. Z noworocznym pozdrowieniem i życzeniami dalszego rozwoju ;)

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...