Forum

Szynobus jednak ruszy!

wysłane przez Jacek

Ee? 6 par? Dobrze czytam? ... Miały być zdaje się 3.

wysłane przez mkokolus

Jacek napisał(a):

> Ee? 6 par? Dobrze czytam? ... Miały być zdaje się 3.

Może Pan Redaktor się pomylił, bo wątpie żeby to była prawda, może kto wie??

wysłane przez tom1

mkokolus napisał(a):

> Może Pan Redaktor się pomylił, bo wątpie żeby to była > prawda, może kto wie??

Dokładnie! :) Z tego co wiem to tylko 3 pary były potwierdzone. Ale może negocjacje coś zmieniły. Byłoby fajnie jakby było 6 par.

A ogólnie idzie ku lepszemu w zachodniopomorskiej kolei.

wysłane przez Titanic1912 5

Jacek napisał(a):

> Ee? 6 par? Dobrze czytam? ... Miały być zdaje się 3.

No wiesz w planach było 6 par...ale redaktor zapomniał, że ze względu na finanse...ilość ta stopnieje do 3... :(

-- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Mam pytanie: Czy wiadomo jakimi pojazdami będzie się odbywac obsługa trasy Piła-Wałcz-Piła ??

wysłane przez Jacek

Dominik123 napisał(a):

> Mam pytanie: Czy wiadomo jakimi pojazdami będzie się > odbywac obsługa trasy Piła-Wałcz-Piła ??

Jedna para na SA108, pozostałe dwie SU42+Bh. Dobrze pamiętam?

-- Pomyśl i zrób odwrotnie - prof. Kaliszuk :-)

wysłane przez Pepe 235

Jacek napisał(a):

> Jedna para na SA108, pozostałe dwie SU42+Bh. Dobrze pamiętam?

Jak najbardziej. :) http://kolej.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1168367055.news&which=01.01.01
Jacek napisał(a):

> SU42+Bh.

SU42 z "ryflakiem"?!

wysłane przez Jacek

pioko17 napisał(a):

> SU42 z "ryflakiem"?!

Raczej "bonanzą" :) http://fotokolej.mkm.szczecin.pl/big/2007/1168462672.jpg
Dominik123 napisał(a):

> Mam pytanie: Czy wiadomo jakimi pojazdami będzie się > odbywac obsługa trasy Piła-Wałcz-Piła ??

Wiem, ze nie mozna podawac linkow do zewnetrznych stron, ale mysle, ze Admini zrozumieja :) Na serw wrzucilem sluzbowy rozklad na Walcz, w ktorym widac,ze lokomotywa SU42 na obsluge tych pociagow bedzie podsylana ze Szczecinka. Link www.wojtazz.irssi.pl/temp/walcz.zip

wysłane przez Bodek

31 stycznia zorganizowana będzie pokazowa jazda inauguracyjna dla VIP-ów i dziannikarzy. Wyjazd z Piły godz. 11.20 - Walcz przyjazd 11.55 - tam wielka feta i powrót po około godzinnym postoju. Sądzę, że ewentualni chętni na bezpłatny przejazd tym pociągiem mogą się bez problemów załapać. Mile widziany będzie jednak "stój galowy" :) Obsługa - prawdopodobnie poznański SA108.

Pzdr, Bodek