Forum

Wpadł pod pociąg

Starszy, 73-letni mężczyzna idący peronem nr 2 na dworcu PKP nagle wpadł po koła pociągu. Na jego szczęście, pociąg stał. Zauważył to kierownik ruchu i od razu powiadomił pogotowie. Mężczyznę z rozbitą głową odwieziono do pobliskiego szpitala na Pomorzanach. Jak wynika ze wstępnych czynności policyjnych, mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

wysłane przez Bauer

Daję głowę że to był jakiś bezdomny...

wysłane przez Pepe 98

Bauersoon napisał(a):

> Daję głowę że to był jakiś bezdomny...

No i co w związku z tym? Zresztą stwierdzasz to po wieku czy po tym że był pod wpływem? Niestety różni ludzi chodzą po dworcu, nie tylko bezdomni.

-- moderator@mkm.szczecin.pl

wysłane przez Bauer

man751 napisał(a):

> No i co w związku z tym? Zresztą stwierdzasz to po wieku czy > po tym że był pod wpływem? Niestety różni ludzi chodzą po > dworcu, nie tylko bezdomni.

Tak, może masz rację. Powinienem raczej napisać że z powodu alkoholu jest pewne prawdopodobieństwo że ten mężczyzna był bezdomny.

-- Obejrzy to 80% użytkowników KOMISu.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Bauersoon napisał(a):

> Tak, może masz rację. Powinienem raczej napisać że z powodu > alkoholu jest pewne prawdopodobieństwo że ten mężczyzna był > bezdomny.

- To złodziej - ... i pijak bo każdy pijak to złodziej "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" reż. Stanisław Bareja

PS. Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać

wysłane przez Bauer

RT2 napisał(a):

> - To złodziej > - ... i pijak bo każdy pijak to złodziej > "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" reż. Stanisław Bareja > > PS. Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać

Zabawne ale ja tylko wysunąłem swoje przypuszczenia, nic więcej.

-- Obejrzy to 80% użytkowników KOMISu.

wysłane przez torwid 64

Bauersoon napisał(a):

> Zabawne ale ja tylko wysunąłem swoje przypuszczenia, nic więcej.

To nie było zabawne, ani tym bardziej nie wyglądało na przypuszczenie. Poza tym uważaj, co piszesz, bo głupio byś wyglądał bez głowy, a w tym przypadku niemal na pewno byś ją stracił. Facet mieszka w Świnoujściu i raczej ma dom...

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...