Forum

Coś się kończy, coś się zaczyna

No i stało się! Od dziś Serwis KOMIS posiada trzech nowych Administratorów.

wysłane przez mike_1994

No to co, gratulacje dla nowych administratorów. I rodzi się pytanie: Czy będą dalej jacyś moderatorzy czy zostanie tylko sam skrypt na ew. dalsze potrzeby serwisu? :)

wysłane przez RoGaL 2

No nie pozostaje mi nic jak tylko pogratulować awansu trzem byłym moderatorom. :-) No i przykro, że konjo i piotrek odeszli, no ale oni już wytłumaczyli, że sami to wybrali. Mam nadzieję, że nowi administratorzy będą operować tak dobrze KOMISem jak inni admini. Jeszcze raz gratuluję!
RoGaL napisał(a):

> No nie pozostaje mi nic jak tylko pogratulować awansu trzem > byłym moderatorom. :-) No i przykro, że konjo i piotrek > odeszli, no ale oni już wytłumaczyli, że sami to wybrali. > Mam nadzieję, że nowi administratorzy będą operować tak > dobrze KOMISem jak inni admini. Jeszcze raz gratuluję!

Ehh tylko te sypanie cukru na publice... No, ale z grzeczności gratuluje Ci Paweł, Romanas i HDD.

-- To jest Miejsce na Twoją Reklamę!
No i po co te nerwy? Gratuluję przy każdym awansie, jak Ty zostałeś współpracownikiem redakcji to też gratulowałem i nie rozumiem co w tym takiego sztucznego?
RoGaL napisał(a):

> No i po co te nerwy? Gratuluję przy każdym awansie, jak Ty > zostałeś współpracownikiem redakcji to też gratulowałem i > nie rozumiem co w tym takiego sztucznego?

Chodzi mi raczej ogólnie. Zaraz tu się zejdzie 100 osób zacznie sypać cukru a co do czego za plecami wszyscy się jadą.

-- To jest Miejsce na Twoją Reklamę!

wysłane przez mike_1994

lex napisał(a):

> Chodzi mi raczej ogólnie. Zaraz tu się zejdzie 100 osób zacznie > sypać cukru a co do czego za plecami wszyscy się jadą.

No dobra, ale jest okazja to chyba można pogratulować, co? To, że tobie coś nie pasuje to nie znaczy, że innym użytkownikom coś nie pasi. Ja gratuluję osobom, które awansowały, bo dla każdego chyba jest to jakieś wyróżnienie. ;/

-- Wszystkim użytkownikom życzę mokrego jajka i smacznego dyngusa!!!
lex napisał(a):

> Chodzi mi raczej ogólnie. Zaraz tu się zejdzie 100 osób zacznie > sypać cukru a co do czego za plecami wszyscy się jadą.

Ale przypatrz się temu, że oni jak to nazwałeś "się jadą", a sami tylko narzekają. :-P

Штирлиц

wysłane przez Mario  ?

Gratuluje awansu. Mam nadzieję, że nowi admini będą lepiej współpracować z Nami. :-) Życzę powodzenia.

wysłane przez Wojtek 24

Bella napisał(a):

> Mam nadzieję, że nowi admini będą lepiej współpracować z Nami.

Uważasz, że poprzedni Admini (Piotrek i Konjo) źle współpracowali? Jakoś nie mogę nic im zarzucić. Chyba, że były jakieś sprawy poza serwisem.

wysłane przez Mario  ?

Wojtek napisał(a):

> Uważasz, że poprzedni Admini (Piotrek i Konjo) źle > współpracowali? Jakoś nie mogę nic im zarzucić. Chyba, że > były jakieś sprawy poza serwisem.

Spokojnie. Nie, nie o to mi chodziło. Bardzo im zawdzięczam. Zresztą już z Tomkiem (konjo) na ten temat rozmawiałem. Nawet sam chciałem odejść, jak Tomek i Piotrek odeszli. :-)

-- 500 moich zdjęć w galerii już za mną :-)

wysłane przez paki

Gratuluję nowym administratorom:) Życzę Wam dalszej owocnej pracy przy tworzeniu Komisu:)

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi