Forum

Testy ET22-900

wysłane przez Kriz8

Mam pytanie do autora newsa. Jesteś pewny, że to były testy, czy po prostu jechał luzem aby na jakiejś stacji podjąć służbę ze składem? Wczoraj około 13 widziałem go razem z innym ET22 w obsłudze pociągu z Gocławia do Portu Centralnego. I druga sprawa, jeżeli nawet wyjechał na testy, to raczej ze Szczecina Portu Centralnego, a nie ze Szczecina Głównego.

-- ...ostatni zjazd po dykcie...

Pokemony atakują...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez marko 4

Kriz8 napisał(a):

> Mam pytanie do autora newsa. Jesteś pewny, że to były > testy, czy po prostu jechał luzem aby na jakiejś stacji > podjąć służbę ze składem?

ET22-900 jazdę testową już odbył. Było to jeszcze przed Dniami Techniki Kolejowej. Lokomotywa miała jechać do Krzyża jednak na stacji w Dobiegniewie pod koła lokomotywy rzucił się samobójca, który oczywiście zginął. Dowiedziałem się o tym podczas zwiedzania tejże lokomotywy od jednego z maszynistów i instruktorów.

> Wczoraj około 13 widziałem > go razem z innym ET22 w obsłudze pociągu z Gocławia do > Portu Centralnego.

Ja widziałem go dziś około 9 jak jechał z towarowym przez Niebuszewo.

-- Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię - (c)G.S.Patton
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez pioko17 38

Kriz8 napisał(a):

> Jesteś pewny, że to były > testy, czy po prostu jechał luzem aby na jakiejś stacji > podjąć służbę ze składem?

Na 98,5% były testy, bo było sześć osób w kabinie

> I druga sprawa, jeżeli nawet wyjechał na > testy, to raczej ze Szczecina Portu Centralnego, a nie ze > Szczecina Głównego.

Napisałem, to odruchowo. ;) Dokładnie widziałem go na odc. Szcz. Zdroje - Szcz. Dąbie.

-- Wakacje!

wysłane przez Sakorius

pioko17 napisał(a):

> Na 98,5% były testy, bo było sześć osób w kabinie

To że było 6 osób w kabinie wcale nie świadczy o tym, że to były testy. Najprawdopodobniej mechanik zabrał ze sobą paru pasażerów (czyt. swoich znajomych) co jest oczywiście niedozwolone. Jak już Marko napisał, testy odbyły się tuż po naprawie rewizyjnej, a dalsze testowanie polega na typowej eksploatacji zarówno pantografów jak i prędkościomierza. Lok ten kursuje w normalnych pociągach, bez dodatkowych osób w obsłudze.

wysłane przez Mareczek 5

Sakorius napisał(a):

> To że było 6 osób w kabinie wcale nie świadczy o tym, że to > były testy. Najprawdopodobniej mechanik zabrał ze sobą paru > pasażerów (czyt. swoich znajomych) co jest oczywiście > niedozwolone.

Ale 6?! Na takiej trasie? Ten mechanik chyba był samobójcą!

-- - A jak długo się znacie? - Od dziecka. - O, to bardzo długo, prawda? - Nasze dziecko ma 3 miesiące... - (C) KMN

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez MaK

Mareczek napisał(a):

> Ale 6?! Na takiej trasie? Ten mechanik chyba był samobójcą!

Widywałem większych "samobójców" :>

A ET-22 900 często widze jak mi przed oknami nastawni przemyka =]

-- Uroda niektórych kobiet jest wprost proporcjonalna do wypitego alkoholu, a odwrotnie proporcjonalna do natężenia oświetlenia. :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Mareczek 5

MaK_86 napisał(a):

> Widywałem większych "samobójców" :> > > A ET-22 900 często widze jak mi przed oknami nastawni przemyka =]

No OK, na polickiej na zdawce z Glinek w dwóch stonkach to i z 10 może być :)

-- - A jak długo się znacie? - Od dziecka. - O, to bardzo długo, prawda? - Nasze dziecko ma 3 miesiące... - (C) KMN

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids