Forum

Będzie wstyd

Na miesiąc przed regatami Dworzec Główny wygląda jak pobojowisko. Zakończenie pierwszego etapu robót przesunięto o 2 tygodnie.

wysłane przez smollo

Taaaak, rzeczywiście wielki wstyd z tego powodu, że go remontują. Chyba raczej byłby większy wstyd gdyby w ogóle go nie zaczęli remontować. Tak przynajmniej widać, że coś robi w celu poprawy estetyki.

wysłane przez tom1

smollo napisał(a):

> Taaaak, rzeczywiście wielki wstyd z tego powodu, że go > remontują. Chyba raczej byłby większy wstyd gdyby w ogóle > go nie zaczęli remontować. Tak przynajmniej widać, że > coś robi w celu poprawy estetyki.

Zgadzam się z tobą. Sam fakt, że zaczeli go remontować to bardzo dobrze. Gorzej tylko, że robi się to na ostatnią chwilę i, że mogą nie zdąrzyć skończyć 1 etap remontu do rozpoczęcia Regat. Nie przekonują mnie tu opinie, że można wszystko przykryć bilbordami. To jest wizytowy punkt miasta i powienien być za wszelką cenę oddany do użytku do rozpoczęcia regat.

wysłane przez leks 15

...Wielka żenada Czy nie można było zacząć prac wcześniej niż na ostatnią chwilę? O regatach wiedziano od dawna, a za remont wzięto się w ostatniej chwili. Zawsze tak jest, zawsze...

-- PKS Gryfice na KOMIS! MAN NG272 1256-to jest to!!! Spakowskie 272 nie mają sobie równych !!!

wysłane przez (użytkownik usunięty)

lex napisał(a):

> ...Wielka żenada

Bo niby co się stanie - będzie budynek w remoncie to coś strasznie złego?

> Czy nie można było zacząć prac wcześniej niż na > ostatnią chwilę?

Umiesz czytać? Chyba widziałeś co się działo - były opóźnienia różnego rodzaju i niedało się wcześniej.

> O regatach wiedziano od dawna, a za remont wzięto się w > ostatniej chwili. > Zawsze tak jest, zawsze...

Możesz pójść i im pomóc - bedzie szybciej :/

-- jednym słowem - Volvo