Forum

Pociąg pospieszny "Światowid" ze Świnoujścia do...

zdjęcie
Pociąg pospieszny "Światowid" z Przemyśla za moment odjedzie do Szczecina Głównego
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez scw4444

Co jak co ale "Światowid" do Świnoujścia nie jeździ.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
scw4444 napisał(a):

> Co jak co ale "Światowid" do Świnoujścia nie jeździ.

Ehhh, tak to prawda... Miało być "Przemyślanin"... Tak to jest jak się pisze co innego i myśli co innego :/. Cóż pomyłki się zdarzają. Operatora sandboxa proszę o zmianę nazwy ze "Światowida" na "Przemyślanina" ;-)

-- Dyżurny Ruchu to zawód, w którym - oprócz prowadzenia ruchu - jest się: nastawniczym, księgowym, zwrotniczym, manewrowym, wypełniaczem papierków, sprzątaczem, poganiaczem i kucharzem. I niech teraz ktoś powie, że jest to prosty zawód
marko napisał(a):

> Operatora sandboxa proszę o zmianę > nazwy ze "Światowida" na "Przemyślanina" ;-)

No właśnie jednak to jest chyba Światowid, bo widzę wagony z drzwiami odskokowo-przesuwnymi. Zatem Światowid z Przemyśla do Szczecina. No chyba, że Galicja? ;> Lepiej podaj przybliżoną godzinę zrobienia tej fotki i wszystko będzie jasne.

-- Pomyśl i zrób odwrotnie - prof. Kaliszuk :-)
Jacek napisał(a):

> Lepiej podaj przybliżoną > godzinę zrobienia tej fotki i wszystko będzie jasne.

Gdzieś koło 20 - 20:10, krótko przed przyjazdem pośpiecha z Kołobrzegu
marko napisał(a):

> Gdzieś koło 20 - 20:10, krótko przed przyjazdem pośpiecha z > Kołobrzegu

Czyli Światowid, Przemyśl - Szczecin.
Jacek napisał(a):

> Czyli Światowid, Przemyśl - Szczecin.

Hmm... dziwne... wydawało mi się, że zapowiedź była "ze Świnoujścia". Teraz wyjdzie na to, że nie wiem co focę :-P
marko napisał(a):

> Hmm... dziwne... wydawało mi się, że zapowiedź była "ze > Świnoujścia". Teraz wyjdzie na to, że nie wiem co focę :-P

Ze Świnoujścia to wjeżdżała bielska rzeźnia... na tor przy peronie pierwszym ;) To na zdjęciu to Światłowód.

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez scw4444

Ta, zgadza się to jest "Światowid". Na lewo od niego dopiero wjedzie "Przemyślanin" z Świnoujścia do Przemyśla
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.