Forum

EP07-1003 w nowym PR-owskim malowaniu z pociągiem "Bosman"...

zdjęcie
EP07-1003 w nowym PR-owskim malowaniu z pociągiem "Bosman" relacji Świnoujście - Wrocław Główny
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Dodajmy, że jest to ex. szczecińska EU07-486.
Bodek napisał(a):

> Dodajmy, że jest to ex. szczecińska EU07-486.

Widać, 3 dzień z rzędu i jedzie bez niczyjej pomocy (np. EP07-1002, która również wędruje po Polsce zazwyczaj kończyła służbę jako druga lokomotywa w składzie). Ale ta blacha z napispem PKP PR przyspawana do ryfli raczej zbyt pięknie się nie prezentuje.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Piotr

Pamiętacie popisy MZK z pomalowaniem 102Na na krem i pomarańcz? ;) tutaj mamy podobnie...Ja wolę zielone lokomotywy :(.
Piotr napisał(a):

> Pamiętacie popisy MZK z pomalowaniem 102Na na krem i > pomarańcz? ;) tutaj mamy podobnie...Ja wolę zielone > lokomotywy :(

Jakos należy się wyróżnić. Całe szczęście, że nie pomalowali ich jak obecne "kibelki" :)

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Jakos należy się wyróżnić. Całe szczęście, że nie > pomalowali ich jak obecne "kibelki" :)

Już chyba wolałbym to malowanie z kibli. To obecne malowanie PR-owskich siódemek wygląda jakby je gołąb swoimi odchodami pokrył :P
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
marko napisał(a):

> To obecne malowanie > PR-owskich siódemek wygląda jakby je gołąb swoimi odchodami > pokrył :P

Nie ma co ukrywać, ale dużo nie będzie zajmować usyfienie loka zużytym grafitem z patyka, czy innymi mniejszymi zwierzątkami i owadami.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez pioko17 38

Witam, długo nie pisałem, bo wyjechałem. ;)

Wygląd tych lokomotyw wzbudził we mnie wielkie zdziwienie. Obecnie przypominają mi one pojedyńczy człon ET41, bo... nie mają gniazd do sterowania wielokrotnego. Z jakiego powodu PKP PR je zlikwidowało?

-- Dlaczego na The Tall Ships' Races nie będzie mnie w Szczecinie? :(

wysłane przez marko 4

pioko17 napisał(a):

> Wygląd tych lokomotyw wzbudził we mnie wielkie zdziwienie. > Obecnie przypominają mi one pojedyńczy człon ET41, bo... > nie mają gniazd do sterowania wielokrotnego. Z jakiego > powodu PKP PR je zlikwidowało?

Może uważają, że do pasażerskich pociągów nie jest potrzebna "podwójna trakcja" bo taka lokomotywa spokojnie poradzi sobie ze składem pasażerskim...

-- Dyżurny Ruchu to zawód, w którym - oprócz prowadzenia ruchu - jest się: nastawniczym, księgowym, zwrotniczym, manewrowym, wypełniaczem papierków, sprzątaczem, poganiaczem, telegrafistą, dróżnikiem, i kucharzem. I niech teraz ktoś powie, że jest to prosty zawód

wysłane przez pioko17 38

Te zmodernizowane ostatnio EP07, to psujki. Jak na razie to są trzy, z czego jedna sprawna. 1003 padł kilka dni temu. Przedwczoraj w Poznaniu byłem świadkiem jak zepsuła się 1001. Ciekawe ile 1002 pojeżdzi ;)

-- Odbiór! ;)
pioko17 napisał(a):

> Ciekawe ile 1002 pojeżdzi ;)

We Wrocławiu pojawiła się już 1005, ex szczecińska 352.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez marko 4

pioko17 napisał(a):

> Te zmodernizowane ostatnio EP07, to psujki. Jak na razie to > są trzy, z czego jedna sprawna. 1003 padł kilka dni temu. > Przedwczoraj w Poznaniu byłem świadkiem jak zepsuła się > 1001. Ciekawe ile 1002 pojeżdzi ;)

No cóż... u nas to chyba każda modernizacja musi swoje psucia odbyć. Tak samo było ze SPOTami, nie wspominając o szynobusach...

-- Dyżurny Ruchu to zawód, w którym - oprócz prowadzenia ruchu - jest się: nastawniczym, księgowym, zwrotniczym, manewrowym, wypełniaczem papierków, sprzątaczem, poganiaczem, telegrafistą, dróżnikiem, i kucharzem. I niech teraz ktoś powie, że jest to prosty zawód
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.