Forum

Pociąg bryza

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Mam pytanie co do pociągu Bryza. Co sie stało że teraz ma trasę do Białegostoku kiedyś jechał do Olsztyna.

wysłane przez Mareczek 5

HDS napisał(a):

> Mam pytanie co do pociągu Bryza. Co sie stało że teraz ma > trasę do Białegostoku kiedyś jechał do Olsztyna.

Wg rozkładu na dzień dzisiejszy kursuje do Olsztyna i raczej przy obecnych godzinach kursowania do Białegostoku wydłużony nie będzie (kto by chciał wysiadać w Białymstoku o 3 w nocy?).

-- "A mi się wydaje, że na kolei będzie normalnie gdy osoby zarządzające nie będą nosić imion takich jak Władysław, Stanisław, Czesław, Józef czy Halina" - (C) głos na puszczy

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Patrzyłeś pewnie na www.pkp.pl. Ja też tam patrzyłem i tam jest stary rozkład, chyba że o czymś nie wiem.

wysłane przez marko 4

HDS napisał(a):

> Patrzyłeś pewnie na www.pkp.pl. Ja też tam patrzyłem i tam > jest stary rozkład, chyba że o czymś nie wiem.

Proponuję zapoznać się z regulaminem obsługi forum i poćwiczyć dodawanie odpowiedzi ;-) A "Bryza" jedzie o 13:55 i jest do Olsztyna, a nie do Białegostoku

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez pioko17 38

HDS napisał(a):

> Patrzyłeś pewnie na www.pkp.pl. Ja też tam patrzyłem i tam > jest stary rozkład, chyba że o czymś nie wiem.

To jest niemożliwe, żeby na www.pkp.pl był nieaktualny rozkład. Ja w ogóle pierwszy raz słyszę takie głupoty, żeby Bryza jeździła do Białegostoku.

-- Nareszcie! Kuszetka w "Przemyślaninie" do Świnoujścia już od nowego rozkładu! ;)

wysłane przez marko 4

pioko17 napisał(a):

> To jest niemożliwe, żeby na www.pkp.pl był nieaktualny > rozkład. Ja w ogóle pierwszy raz słyszę takie głupoty, > żeby Bryza jeździła do Białegostoku.

Oczywiście, że tak nie jest i nie było. HDS pomylił "Bryzę" z "Rybakiem", który jakiś czas temu jeździł do Olsztyna tylko.

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.