Forum

"WARS-y" już nie będą grzać krzaków na Głównym

A można wiedzieć, czy "Warsy" będą jeździć w "Przemyślaninie", "Wikingu", czy "Merkurym"?
pioko17 napisał(a):

> A można wiedzieć, czy "Warsy" będą jeździć w > "Przemyślaninie", "Wikingu", czy "Merkurym"?

W Przemyślaninie.
Jacek napisał(a):

> W Przemyślaninie.

Właśnie tak sądziłem, bo jak najdłużej jadący pociąg w Polsce mógłby go nie mieć. ;) A są jeszcze jakieś inne?
pioko17 napisał(a):

>A są jeszcze jakieś inne?

A umie kolega czytać ? :) Zacytuję z ramki lewej "W skrócie":

"Na liście znajdują się m.in. pociągi uruchamiane przez PR Szczecin: "Galicja", "Światowid", "Rybak", "Portowiec"." koniec cytatu.
Marcel napisał(a):

> "Na liście znajdują się m.in. pociągi uruchamiane przez PR > Szczecin:

Ale mi chodzi o inne pociągi przyjeżdżające do Szczecina, które obsługują inne zakłady PR.
pioko17 napisał(a):

> Ale mi chodzi o inne pociągi przyjeżdżające do Szczecina, > które obsługują inne zakłady PR.

Nie wiem, czy o to Ci chodzi, ale np. "Przemyślanina" będzie obsługiwać przemyska knajpa. Zresztą odsyłam tu:

http://www.pr.pkp.pl/informacje-biezace,s,0,559.html

W dostępnym na stronie pliku .pdf wyczytasz wszystko, czego szukasz.

-- "Liczy się jakość, a nie ilość proszę pana."

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
Lukasy napisał(a):

> Nie wiem, czy o to Ci chodzi, ale np. "Przemyślanina" będzie > obsługiwać przemyska knajpa.

I teraz rodzi się pytanie: To Przemyśl ma swoje knajpy? Czyżby jakieś odchwaszczenie zrobili na ich wątlutkich postojówkach i znaleźli coś przypadkiem? ;>

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton
marko napisał(a):

> I teraz rodzi się pytanie: To Przemyśl ma swoje knajpy?

No nie miał, bo przecież do "Przemyślanina" knajpę wystawiał Szczecin. Teraz będą mieli knajpy. Jakiś czas temu na którymś forum lub na p.m.k. pojawiła się informacja o odpicowanych knajpach w Krakowie, więc pewnie one przejdą do Przemyśla. Wagony należą do PKP PR i nie muszą przynależeć do stacji, na których są siedziby WARS-u. Tak samo jest z Lublinem, do tej pory nie mieli własnych knajp.

-- bo liczy się jakość...
a nie ilość proszę Pana...

Pokemony atakują...

wysłane przez Kriz8

Kilkanaście dni temu ogłoszenie o konkursie pojawiło się ponownie (widocznie brak satysfakcjonujących ofert w pierwszym rozdaniu), tym razem obniżono stawkę za wagonokilometr, dzięki czemu pojawili się chętni na obsługę niektórych wagonów barowych. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, to od 1 lipca wagony barowe zaczną kursować w pociągach: "Portowiec" Szczecin Gł. - Lublin - Szczecin Gł. "Rybak" Szczecin Gł. - Białystok - Szczecin Gł. "Galicja" Szczecin Gł. - Przemyśl - Szczecin Gł.

Czyli co najmniej 6 sztuk WRbd znajdzie zatrudnienie do końca obowiązującego rozkładu jazdy. Póki co, żadnych informacji na temat innych pociągów nie ma.

-- bo liczy się jakość...
a nie ilość proszę Pana...

Pokemony atakują...