Forum

"Byczek" z CTL-u rusza z Żelechowa na Kostrzyn z próżnym...

zdjęcie
"Helmut" z CTL-u rusza z Żelechowa na Kostrzyn z próżnym mieszanym składem
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Jakby co to nie ja nazwałem tego woza w tytule "Byczek";] Trcohę denne ale no cóż... Nie mam możliwości zmiany na lepsze. Nazwa zaczynała się innym określeniem ale widać ktoś uznał słowo "Bydło" za niepasujące...:/
Mazur napisał(a):

> Jakby co to nie ja nazwałem tego woza w tytule "Byczek";] > Trcohę denne ale no cóż... Nie mam możliwości zmiany na > lepsze. Nazwa zaczynała się innym określeniem ale widać > ktoś uznał słowo "Bydło" za niepasujące...:/

Pewnie i denne, no ale do bydła, które napisałeś bez użycia znaczników też by się ktoś przyczepił. Zamiast skojarzeń zwierzęcych będzie helmut.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
MAN751 napisał(a):

> Pewnie i denne, no ale do bydła, które napisałeś bez > użycia znaczników też by się ktoś przyczepił. Zamiast > skojarzeń zwierzęcych będzie helmut.

Niech będzie... Pozdro

wysłane przez MarcinB

Mazur napisał(a):

[ciach]

Helmut? Jawohl, das ist ein polnishe elektrowozen ;) Dlaczego ET22 nosi tak "polskie" określenie ? "Byka" na powyższym zdjęciu, można by też nazwać "bykiem marokańskim" :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Mazur

Mr_Reaper napisał(a):

> Helmut? Jawohl, das ist ein polnishe elektrowozen ;) Dlaczego > ET22 nosi tak "polskie" określenie ? > "Byka" na powyższym zdjęciu, można by też nazwać "bykiem > marokańskim" :)

No nie nazwałbym go tak, bo marokańskie byki to te co noszą numey od R001 DO R003.

wysłane przez MarcinB

Mazur napisał(a):

> No nie nazwałbym go tak, bo marokańskie byki to te co noszą numey > od R001 DO R003.

Przepraszam, mea culpa, źle odczytałem.

wysłane przez marko 4

A co tam takiego jechało, bo widzę same węglarki :P

wysłane przez Mazur

marko napisał(a):

> A co tam takiego jechało, bo widzę same węglarki :P

Marku! W składzie było łącznie 30 wagonów. Około 20 to węglarki a reszta to beczki od siarki czy siarkowodoru ;) Takie krzaczory, że składu nie widać...