Forum

Drezyną w TLK

wysłane przez manieQ1991 10

Czy ktoś może wie jaka to była lokomotywa? (model i numer taborowy)

wysłane przez Pepe 124

manieQ1991 napisał(a):

> Czy ktoś może wie jaka to była lokomotywa? (model i numer > taborowy)

Jest już w info.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Jak się można było tego spodziewać nawet Gazeta.pl w serwisie szczecińskim prowadza wszystkich w błąd.

Na stronie http://miasta.gazeta.pl/szczecin/51,34939,5597625.html?i=0 opis pod zdjęcie: "Tory kolejowe w Szczecinie-Dąbiu. W sobotę doszło tu do zderzenia lokomotywy i drezyny" A zdjęcie ukazuje: Dworzec Szczecin Dąbie (peron 1) I gdzie tu sens i logika skoro na następnych zdjęciach już "rozwalona" drezyna w środku lasu...

-- ---
Dyżurny Ruchu - "od urodzenia"
ISDR_Xav napisał(a):

> A zdjęcie ukazuje: Dworzec Szczecin Dąbie (peron 1) > I gdzie tu sens i logika...

To zdjęcie pokazuje, że wagony z pasażerami zostały przestawione na stację Szczecin Dąbie, gdzie oczekiwali oni na dalszą podróż na tej właśnie stacji.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Wojtek napisał(a):

> To zdjęcie pokazuje, że wagony z pasażerami zostały > przestawione na stację Szczecin Dąbie, gdzie oczekiwali oni na > dalszą podróż na tej właśnie stacji.

Przecież ja tylko zwróciłem uwagę na opisywanie zdjęć. Jeżeli autor opisał zdjęcie "tu" to opisał że miejsce wypadku doszło na pokazanej stacji Szczecin Dąbie. Jeżeli chciano pokazać wysiadających podróżnych trzeba było inaczej opisać zdjęcie.

-- ---
Dyżurny Ruchu - "od urodzenia"
ISDR_Xav napisał(a):

> Przecież ja tylko zwróciłem uwagę na opisywanie zdjęć. > Jeżeli autor opisał zdjęcie "tu" to opisał że miejsce > wypadku doszło na pokazanej stacji Szczecin Dąbie. Jeżeli > chciano pokazać wysiadających podróżnych trzeba było inaczej > opisać zdjęcie.

To jest seria 4 zdjęć z jednym podpisem. Trzy zdjęcia z miejsca wypadku i jedno z preronu którego sie uczepiłeś. Akurat cały artykuł "Gazety" jest dość rzetelny. Szczególnie w odniesieniu do tego co pozmyślał Głos Szczeciński.