Forum

"Byk" z wojskowym załadunkiem osobowym i towarowym

zdjęcie
"Byk" z wojskowym załadunkiem osobowym i towarowym
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Gdzie ten pociąg zmierzał? Wczoraj wieczorem widziałem go w Stargardzie, jak zmieniał czoło, więc musiał później skierować się w stronę Krzyża. Wagony w składzie miał z Gdyni i z Przemyśla.
pioko17 napisał(a):

> Gdzie ten pociąg zmierzał?

Bardzo dobre pytanie... Z początku myślałem, że do Drawska ale teraz to nie mam już pojęcia. Zdjęcie wyszło tylko dzięki temu, że o tej samej porze jechał towarowy relacji Gdańsk Olszynka - Szczecin Gumieńce.

-- Alle weiteren Rechte vorbehalten!

Alle weiteren Rechte vorbehalten!
Warszewiak napisał(a):

> Bardzo dobre pytanie... Z początku myślałem, że do Drawska > ale teraz to nie mam już pojęcia.

Ewentualnie Ustka.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Ewentualnie Ustka.

No co Ty. Z Ustki nie jechałby na Stargard. Mogli z Jankowa Pom jechać (skoro kolega pisze, że zmieniał czoło i jechał w stronę Krzyża).

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton
marko napisał(a):

> No co Ty. Z Ustki nie jechałby na Stargard.

DO Ustki (ewentualnie)! Przecież pociąg jedzie w kierunku Runowa (patrz na opis zdjęcia).

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> DO Ustki (ewentualnie)! Przecież pociąg jedzie w kierunku Runowa > (patrz na opis zdjęcia).

Żadna Ustka. Wojska pancerne i zmechanizowane nie ćwiczą w Ustce (a właściwie w Wicku Morskim). Tam ćwiczą wojska przeciwlotnicze (wyrzutnie rakiet ziema-powietrze, stacje radarowe te sprawy). To jest transport do Jankowa na rampę przy poligonie drawskim.

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton