Forum

Pierwszy tej jesieni śnieg nie zakłócił na szczęście...

zdjęcie
Pierwszy tej jesieni śnieg nie zakłócił na szczęście komunikacji na linii 366
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
"Nadodrzanka" nie jest linią o numerze 366, jest to numer tabeli w Sieciowym RJP. Według instrukcji D29 jest to linia nr 273 Wrocław Gł. - Szczecin Gł.
Sakorius napisał(a):

> "Nadodrzanka" nie jest linią o numerze 366

Doskonale o tym wiem wyobraź sobie. Sugerowałem się odnośnikiem jaki występuje w sandboxie tj. "numer linii".
Bauer napisał(a):

> Doskonale o tym wiem wyobraź sobie. (...)

Nie tym tonem kolego.

> Sugerowałem się > odnośnikiem jaki występuje w sandboxie tj. "numer linii".

No oczywiście, lepiej powielać błędy niż pomyśleć i napisać prawidłowo. Według Ciebie i Komisowych skryptów, "nadodrzanka" składa się z trzech linii: 265, 355 i 366, tak? No to teraz pytanie, co będzie jeśli ktoś wrzuci do Komisowej galerii wrzuci zdjęcie archiwalne z lat 40-50 - tych, gdy numeracja tabel SRJP była zupełnie inna?
Sakorius napisał(a):

> Nie tym tonem kolego.

Nie rozśmieszaj mnie. Nie będziesz mnie przywoływać do porządku w sytuacji w której nie masz do tego podstaw. W moim poście nie było nic dającego Ci powód do takiego zachowania.

> Według Ciebie i Komisowych skryptów, > "nadodrzanka" składa się z trzech linii: 265, 355 i 366, tak?

No to zgłoś to administracji z części kolejowej. Skoro mówisz że ktoś powiela błędy to czemu nie robisz nic żeby im zapobiec?
Bauer napisał(a):

> > Nie tym tonem kolego. > > Nie rozśmieszaj mnie. Nie będziesz mnie przywoływać do > porządku w sytuacji w której nie masz do tego podstaw. W moim > poście nie było nic dającego Ci powód do takiego zachowania.

Dość tego. Albo idźcie na piwo i wytłumaczcie sobie wszystko grzecznie, albo dajcie sobie po razie w gębę i spokój.

-- "Taniec z Gwiazdami"? Ani to taniec, ani z gwiazdami...

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/