Forum

Osobowy Wrocław - Kamień Pom. dziś

wysłane przez marko 4

Godzina 16:53, Gryfino - właśnie zostało zapowiedziane, że pociąg osobowy do Kamienia Pomorskiego przyjedzie opóźniony o 15 minut. Po mniej więcej 5 minutach zapowiedziany zostaje ponownie ten sam pociąg ale już jako "wjeżdża", po czym ku mojemu zdziwieniu ukazuje się wjeżdżający od strony Szczecina kibel z napisem na wyświetlaczu "Kamień Pomorski". Jednostka jest pusta, zatrzymała się, otwarto drzwi, pasażerowie weszli. Po krótkim postoju pociąg wyruszył w drogę do Kamienia Pom. Czy ktoś wie co się stało? Jakaś zmiana rozkładu wyszła?
Na pmk jest informacja, że pociąg nie dotarł w ogóle do Zielonej Góry i został odwołany. To co widziałeś, to pewnie jakiś skład zastępczy, żeby chociaż część trasy była obsłużona.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

mkubien napisał(a):

> Na pmk jest informacja, że pociąg nie dotarł w ogóle do > Zielonej Góry i został odwołany(...)

Potwierdzam pociąg relacji 6841 z Wrocławia Gł. do Kamienia Pom. na trasie Zielona Góra - Gryfino został odwołany. Ok godz. 16 szopa na Wzgórzu Hetmańskim wysłała katalogiem próżną jednostkę do Gryfina po poc: 6841 :)

Prawdopodobną przyczyną zaistniałej sytuacji było niedogadanie się dyspozytorów Przewozów Regionalnych (międzyregionalnych).

Współczuje tylko pasażerom którzy musieli czekać około 2 godzin na następny pociąg do Szczecina, np ze stacji Chojna.

-- ---
Dyżurny Ruchu - "od urodzenia"