Forum

Śmiertelny wypadek. Kobieta wpadła pod pociąg

wysłane przez MaK

Do wypadku doszło około godziny 17:20 Jadący pociąg 85104 uderzył w kobiete przechodzącą kładką przy nastawni "podg Regalica". Kobieta od wielu lat zamieszkiwała teren w pobliżu nastawni. Przechodziła tą kładką kilkadziesiąt razy dziennie. Niestety. Stało się to, co wiele osób mówiło już wcześniej. Najgorsze jest to, że w wypadek ten spowodowało ludzkie upośledzenie. Kobieta była w wieku starczym. Wzrok, słuch oraz poruszanie się było już mocno skorodowane jej postępującym wiekiem. Najprawdobodobniej nie zauważyła nadjeżdzającego pociągu. Kładka ta, na której doszło do tragedi była jedyną drogą do zamieszkiwanego przez nią obiektu.

-- Z mapy samochodowej można się dowiedzieć wszystkiego, oprócz tego, jak ją złożyć.
MaK napisał(a):

> Do wypadku doszło około godziny 17:20 > Jadący pociąg 85104 uderzył w kobiete przechodzącą > kładką przy nastawni "podg Regalica". > Kobieta od wielu lat zamieszkiwała teren w pobliżu > nastawni. Przechodziła tą kładką kilkadziesiąt razy > dziennie.

Tak samo przechodzą tamtędy "rybacy", którzy idą sobie połowić ryby, więc prędzej czy później sytuacja się powtórzy...

> Najgorsze jest to, że w wypadek ten spowodowało ludzkie > upośledzenie. Kobieta była w wieku starczym. Wzrok, słuch > oraz poruszanie się było już mocno skorodowane jej > postępującym wiekiem.

Wiesz... z tym to różnie bywa. Powiem Ci, że np. pociąg wjeżdżający od strony Zdrojów na most da się usłyszeć dopiero jak już jest prawie przy Tobie, więc można się czasem zdziwić widząc trąbiący pociąg 10m od Ciebie :D (dodatkowo cały czas szumy samochodów) Wyjeżdżające pociągi od strony SPA też trudno dosłyszeć, bo wyjeżdżają z dołu, jedynie od Dziewoklicza da sę usłyszeć charakterystyczny szum pociągu, dlatego nawet młody człowiek z super słuchem, może tam wpaść, zwłaszcza, że jak idzie się np. zamyślonym to mogą po Tobie stada ruskich czołgów przejechać,a Ty ich nie usłyszysz :P
marko napisał(a):

> Wiesz... z tym to różnie bywa. Powiem Ci, że np. pociąg > wjeżdżający od strony Zdrojów na most da się usłyszeć > dopiero jak już jest prawie przy Tobie, [...] może tam wpaść, > zwłaszcza, że jak idzie się np. zamyślonym to mogą po > Tobie stada ruskich czołgów przejechać,a Ty ich nie > usłyszysz :P

No moim zdaniem jest najbardziej niebezpieczny kierunek od Dziewoklicza. Od Zdroi (Zdrojów?) pociąg wydaje mega szum i hałas na moście. Od SPA jedzie 40km/h. To włąśnie od Dz pociąg wyłania się zza łuku mknąc "setką". Pomijam zamyślonych ludzi ;)

-- Z mapy samochodowej można się dowiedzieć wszystkiego, oprócz tego, jak ją złożyć.