Forum

Wiosenna sesja awansowa

Zgodnie z tradycją, co kilka miesięcy w Serwisie KOMIS odbywa się "sesja awansowa", na której Administracja nagradza najaktywniejszych Użytkowników dostępem do wyższych poziomów forum oraz dodatkowymi uprawnieniami w Serwisie.

wysłane przez paki

Niezbadane są wyroki Adminów:) Za zaufanie i wiarę we mnie dziękuję, gratuluję wszystkim, którzy awansowali i życzę powodzenia w dalszej działalności na rzecz Komisu:)

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez MarcinB

paki napisał(a):

> Niezbadane są wyroki Adminów:) Za zaufanie i wiarę we mnie > dziękuję, gratuluję wszystkim, którzy awansowali i > życzę powodzenia w dalszej działalności na rzecz Komisu:)

Ja też się przyłączam do gratulacji dla awansujących, a ze swojej strony, dziękuję Administracji za pokładane we mnie zaufanie :)

-- Jak masz pecha w życiu to i MP3-jka Ci będzie zwalniać...

wysłane przez michalSPAK

Mr_Reaper napisał(a):

> Ja też się przyłączam do gratulacji dla awansujących, a ze > swojej strony, dziękuję Administracji za pokładane we mnie > zaufanie :)

Ja również się przyłączę do podziękowań, za awansowanie mojej osoby na tejże stanowisko. Jednym słowem: dzięki. Gratulacje dla pozostałych nominowanych :)

wysłane przez kasiek007

Ja także przyłączę się do gratulacji dla awansowanych użytkowników i podziękowań dla Adminów, którzy docenili moje starania :)

Z zakamarków wszystkich szczecińskich śmietników,
wypełzła armia ciepłych guzików...

wysłane przez stoch

kasiek007 napisał(a):

> Ja także przyłączę się do gratulacji dla awansowanych > użytkowników i podziękowań dla Adminów, którzy docenili > moje starania :)

Ja również dziękuję Administracji za awans i gratuluję innym tego samego :)

-- Ahh... gdyby utworzono linię tramwajową do Polic...

wysłane przez Jasiek 36

paki napisał(a):

> Niezbadane są wyroki Adminów:)

Ja także chciałbym podziękować, choć w sumie nie wiem dlaczego ja awansowałem, ponieważ zbytnio dużą aktywnością na Komisie się nie wykazuję, ale skoro już jestem ten żółty, to bardzo mi miło z tej okazji i gratuluję pozostałym. Choć teraz nie będę miał wymówki, że jestem w czymś zielony. :-D

-- lukas -> jasiek

wysłane przez margor

Dzięki :) Obiecuję dołożyć wszelkich starań, żeby żaden ruch na wąskotorówkach gryfickiej i koszalińskiej nie pozostał bez echa :)

wysłane przez BatiX  14

Dziękuję za awans i postaram się przede wszystkim nie zmniejszać aktywności związanej głównie z newsami. Gratuluję wszystkim docenionym :)