Forum

Remont dworca PKP w Szczecinie

Nowoczesny podjazd dla osób niepełnosprawnych, wymiana drzwi wyjściowych na ulicę Kolumba, nowa elewacja, a także nowe punkty usługowe, takie jak apteka i fryzjer. Tak będzie wyglądał szczeciński dworzec PKP po modernizacji, którą planują jego zarządcy.

wysłane przez MarcinB

Tiaaaa, a Świstak siedzi i zawija to wszystko w sreberka... Panu Plucińskiemu, to tak osobiście, proponuję otworzenie jeszcze jednego, acz jak bardzo ważnego punktu usługowego. Mianowicie punktu opowiadania bajek.

-- SPA Klonowica - autobusowy Golęcin...

wysłane przez margor

W Kołobrzegu dawną restaurację dworcową wydzierżawiono, wyremontowano i obecnie znajduje się w niej komercyjna pizzernia, w której zawsze jest prawie komplet ludzi. Czyli widać jak PKP chce to potrafi. :)

wysłane przez leks 15

Wszędzie piszą, że nie ma pieniędzy na remont, a nagle wszystko ładnie piękne, rozpoczynają kontynuacje prac. To w końcu bedzie ten remont czy nie?

wysłane przez MarcinB

leks napisał(a):

> Wszędzie piszą, że nie ma pieniędzy na remont, a nagle > wszystko ładnie piękne, rozpoczynają kontynuacje prac. To > w końcu bedzie ten remont czy nie?

Za stroną pkp.pl, pragnę poinformować, że dworzec Szczecin Główny został pomyślnie wyremontowany ;) http://www.pkp.pl/files/images/dworce_mapka_remonty_0.jpg

-- ...Jeśli nie potrafisz olśnić innych swoją inteligencją, oszołom ich swoją głupotą...