Forum

Towary z Polic

wysłane przez stoch

Może lecę na łatwiznę, ale zna ktoś godziny odjazdów towarów z Polic. Chodzi mi o te "sztywne" tzn. pospieszne lub ekspresy. No i czy w ogóle są tam jakieś stałe, które kursują z odpowiednimi odstępstwami czasu np. "kursuje w poniedziałki" itp.?

Mam nadzieję, że ktoś mnie zrozumiał :D

wysłane przez MaK

stoch napisał(a):

[ciach]

Niestety, na chwile obecną nikt Tobie takiej odpowiedzi nie udzieli. Wszystko zależy od zamówień Z.Ch. Police, jak i firm pośrednich o które "zachaczają" prywatni przewoźnicy.

-- Miłośnik i pracownik... dwa pojęcia w konflikcie ze sobą...

wysłane przez marko 4

stoch napisał(a):

> Może lecę na łatwiznę, ale zna ktoś godziny odjazdów > towarów z Polic. Chodzi mi o te "sztywne" tzn. pospieszne > lub ekspresy. No i czy w ogóle są tam jakieś stałe, > które kursują z odpowiednimi odstępstwami czasu np. > "kursuje w poniedziałki" itp.?

Teraz do Polic właściwie wszystko jeździ katalogami, czyli na zamówienie. Z jeżdżących powiedzmy "stale" pociągów to ostały się 3 pary. Jedna do Glinek jeździ pon-sob, drugi do Chemii w 2,4,6 i trzeci PolMiedzi z Wróblina też codziennie oprócz czwartków. Reszta jest zamawiana. W sumie, to ostatnio ruch się wzmógł, więc jak się wybierzesz na foty to powinieneś coś złapać.

-- Ten trzeci i najgłupszy...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

A czy są mniej więcej jakieś stałe pory? Tak chociaż mniej więcej. Dwie godziny mogę postać ale dłużej to o tej porze roku było by już ciężko

wysłane przez marko 4

Krasiu napisał(a):

> A czy są mniej więcej jakieś stałe pory? Tak chociaż mniej > więcej. Dwie godziny mogę postać ale dłużej to o tej porze > roku było by już ciężko

PolMiedź do Polic można spotkać pomiędzy 10 a 13, powrotne są zwykle po 15, 16 (zależy czy jest dostawka w Glinkach). Co do cargowskich, to są z rana 11273 koło 6:30 kończy na Glinkach, jakieś 40 minut po nim przejeżdża 11271 na Chemię. Powrotne są wieczorem. Co do innych pociągów, to trudno określić, z tego co zaobserwowałem najwięcej do Polic jeździ do 15, potem przerwa i po 17 znów sie zaczyna, bo wszyscy chcą zdążyć przed zamknięciem PCH.

-- Ten trzeci i najgłupszy...

wysłane przez stoch

marko napisał(a):

> W sumie, > to ostatnio ruch się wzmógł, więc jak się wybierzesz na > foty to powinieneś coś złapać.

Jakoś mam pecha bo jak pochodzę wzdłuż torów z godzinkę (tak ok. 15) i pójdę z tamtąd to coś jedzie ;/ Zwykle przy nastawni stoją jakieś "luzaki".