Forum

Jakiś czas temu, te tory ciągnęły się do Płoni,...

zdjęcie
Jakiś czas temu ten tor ciągnął się do Płoni, niedawno ciągnął się za ulicę Dąbską. Dzisiaj, kończy się tuż za rozjazdami na elektrociepłownię...
Hm, ja tu widzę jeden tor :)
A poza tym, zdjęcie chyba nie powinno podlegać ocenie.
Bodek napisał(a):

> A poza tym, zdjęcie chyba nie powinno podlegać ocenie.

Szukałem jakiegoś "ptaszka" do odznaczenia oceniania zdjęć. Albo jestem ślepy, albo nie wiem... nie znalazłem. Administrację lub moderację prosiłbym o wyłączenie ocen na tym zdjęciu. Jest zrobione telefonem komórkowym i wrzuciłem tylko jako ciekawostkę/news....

-- Miłośnik i pracownik... dwa pojęcia w konflikcie ze sobą...
Bodek napisał(a):

> Hm, ja tu widzę jeden tor :)

Uroku by mu dodał elegancki koziołek ;)

wysłane przez margor

Czy czerwone auto przejeżdża przez ulicę Handlową?

wysłane przez Mareczek 5

margor napisał(a):

> Czy czerwone auto przejeżdża przez ulicę Handlową?

Tak.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez margor

Mareczek napisał(a):

> margor napisał(a):

> > Czy czerwone auto przejeżdża przez ulicę Handlową? > > Tak.

http://picasaweb.google.com/kajetansz82/10102009FotoSonderfahrtZalewSzczecinski#5405004594404148690

wysłane przez Bauer

margor napisał(a):

> http://picasaweb.google.com/kajetansz82/10102009FotoSonderfahrtZalewSzczecinski#5405004594404148690

Natrafił ktoś kiedyś na jakieś starsze zdjęcia pociągów na tej linii? :)

-- Niech żyje nacjonalizm! Chwała wielkiej Polsce!

wysłane przez Mareczek 5

Bauer napisał(a):

> Natrafił ktoś kiedyś na jakieś starsze zdjęcia pociągów na > tej linii? :)

Poszukaj na Sedinie, jest parę zdjęc np. stacji Urok, ale można i znaleźć parowóz niedaleko Kłobucka. Oczywiście zdjęcia poniemieckie.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Bauer

Mareczek napisał(a):

> Poszukaj na Sedinie, jest parę zdjęc np. stacji Urok, ale można i > znaleźć parowóz niedaleko Kłobucka. Oczywiście zdjęcia > poniemieckie.

Przeczesałem całą galerię i nie znalazłem... jak by ktoś kiedyś trafił na jakieś foty to niech się podzieli linkiem :)

-- Niech żyje nacjonalizm! Chwała wielkiej Polsce!

wysłane przez Sakorius

Bauer napisał(a):

> Przeczesałem całą galerię i nie znalazłem... jak by ktoś kiedyś > trafił na jakieś foty to niech się podzieli linkiem :)

Poszukaj też na galerii portalu prawobrzeze.eu ;-)

Pierwsza lepsza fotka z powyższego portalu: http://www.prawobrzeze.eu/galeria/albums/userpics/10005/Klein_Bahnhof_Hohenkrug.jpg stacja Oleszna (tuż przy dawnym Unikonie) w okresie przedwojenym.

wysłane przez margor

Jaka jest procedura wpuszczania składu towarowego na powyższą bocznicę? Dla ułatwienia przyjmijmy, że stoi on na stacji Szczecin Dąbie. Wiadukt nad ulicą Struga jest (chyba) 4-torowy. Czy jeden z torów jest przeznaczony wyłącznie dla owej bocznicy?

wysłane przez MaK

margor napisał(a):

> Jaka jest procedura wpuszczania składu towarowego na > powyższą bocznicę? Dla ułatwienia przyjmijmy, że stoi on > na stacji Szczecin Dąbie. Wiadukt nad ulicą Struga jest > (chyba) 4-torowy. Czy jeden z torów jest przeznaczony > wyłącznie dla owej bocznicy?

Procedura? Jedzie jeden... dopóki nie wróci inny nie wyjedzie... Ewentualnie, może to być standardowe zachowanie obsługi bocznicy stacyjnej.

-- Miłośnik i pracownik... dwa pojęcia w konflikcie ze sobą...