Forum

PKP Intercity tnie

1 czerwca spółka PKP Intercity odwoła częściowo lub w całości 44 pociągi. Jest to wynik zaległości tej spółki w stosunku do PKP PLK w opłatach za dostęp do infrastruktury.

wysłane przez Bauer

Dla IC to jest na rękę, mogą się spokojnie pozbyć nierentownych połączeń. Zawsze lepiej powiedzieć że "tniemy połączenia bo mamy długi" niż "tniemy bo nam się nie opłaca".

-- Niech żyje nacjonalizm! Chwała wielkiej Polsce!

wysłane przez MQ ?

Bauer napisał(a):

> Dla IC to jest na rękę, mogą się spokojnie pozbyć > nierentownych połączeń. Zawsze lepiej powiedzieć że > "tniemy połączenia bo mamy długi" niż "tniemy bo nam się > nie opłaca".

PIC już nawet nie kryje się z rzeczywistym powodem cięć. PLK poinformowało, że ze względu na zmniejszenie zadłużenia cięć wprowadzać nie trzeba. A mimo to wszystkie zaplanowane ograniczenia wejdą w życie.

wysłane przez paki 54

mkubien napisał(a):

> PIC już nawet nie kryje się z rzeczywistym powodem cięć. > PLK poinformowało, że ze względu na zmniejszenie > zadłużenia cięć wprowadzać nie trzeba. A mimo to wszystkie > zaplanowane ograniczenia wejdą w życie.

W ramach "przepraszam" wspominają coś o uruchomieniu większej ilości pociągów wakacyjnych, ale co z tego wyjdzie, to inna bajka.

-- "W 2001 roku rozpoczęto modernizacje wagonów Konstal 105N przerabiając je na 105N2k/S/2000" by Wikipedia

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi