Forum

Awaria ogrzewania w EIC "Chrobry" do Warszawy

Pomiędzy stacjami Szczecin Główny a Poznań Główny w pociągu EIC 8102 "Chrobry" relacji Szczecin Główny - Warszawa Wschodnia w jednym z wagonów nastąpiła awaria ogrzewania. Wstrzymano dalszą sprzedaż miejsc, podróżnych przelokowano.
Masz zamiar publikować wszystkie infiormacje z panelu konduktora? Mam nadzieje, że IC nie wejdzie Ci do zadka za publikowanie informacji nie podawanych do publicznej wiadomości (dostępne sa tylko dla osób posiadających konto na specjalnej stronie).

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Mam nadzieje, że IC nie wejdzie Ci do zadka za > publikowanie informacji nie podawanych do publicznej > wiadomości

Pewnie wejdzie. Takie szarganie kryształowego wizerunku IC wymaga przecież surowej kary

Kolej żelazna potrafi być przyjazna.
Lutek napisał(a):

> Pewnie wejdzie. Takie szarganie kryształowego wizerunku IC > wymaga przecież surowej kary

Nie chodzi o to. Jeżeli ktoś jest zorientowany w temacie, bez problemu może rozpoznać źródło infomacji, a ono jest jakby nie patrzeć, tajne. Żeby autor chociaż wrzucał te najciekawsze informcje i je odpowiednio przeredagowywał, aby nie było podejrzeń. Ale jak widzę "dalszą sprzedaż miejsc wstrzymano" to aż bokami wychodzi sama informacja (bardzo ciekawa :|) jak i jej źródło. KOMIS nie jest hurtownią IC.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Mariusz_W

Mareczek napisał(a):

> Masz zamiar publikować wszystkie infiormacje z panelu > konduktora? Mam nadzieje, że IC nie wejdzie Ci do zadka za > publikowanie informacji nie podawanych do publicznej > wiadomości (dostępne sa tylko dla osób posiadających > konto na specjalnej stronie).

Nie, tylko te dotyczące Szczecina, choć też nie wszystkie. Na KOMIS-ie komunikacji miejskiej publikujecie różne „pierdółki”. Nie widzę problemu, by nieco ożywić dział „W skrócie” w części kolejowej serwisu. Nie jestem pracownikiem PKP IC, ani nie mam znajomych związanych z dysozyturą tej spółki, więc mój zadek jest spokojny. Poza tym źródła moich informacji są różne, niekoniecznie to o którym wspomniałeś. Nie publikuję informacji, które mogłyby w jakiś sposób zagrozić komukolwiek. A mogą być co niektórym podróżnym przydatne. Takie rzeczy powinny być automatycznie udostępniane podróżnym. Niestety, ale ich „InfoKolej” podaje informacje wyrywkowe, niepełne, przypadkowe.

Właściwie to takie miałem zamiary. No ale skoro nie chcecie i dostałem kartkę za to, to narzucać się nie będę.
Mariusz_W napisał(a):

> No ale skoro nie chcecie > i dostałem kartkę za to, to narzucać się nie będę.

Kartka jest zielona (pozytywna).

wysłane przez Mariusz_W

mkubien napisał(a):

> Mariusz_W napisał(a):

> > No ale skoro nie chcecie > > i dostałem kartkę za to, to narzucać się nie będę. >  > Kartka jest zielona (pozytywna).

A to w takim razie częściowo zwracam honor.
Mariusz_W napisał(a):

> Nie, tylko te dotyczące Szczecina, choć też nie wszystkie.

Tak zasypałeś dział, że cięzko się w cokolwiek wczytać. Ciekawe są informacje np. o opóźnieniach z powodu wykolejenia, ale informacja, że na IC Chrobry jedzie wagon z 2 przedziałami mniej, no to już przesada.

> Właściwie to takie miałem zamiary. No ale skoro nie chcecie > i dostałem kartkę za to, to narzucać się nie będę.

Lepsza jakość niż ilość. Jedna konkretna informacja (w sensie, ciekawa), a nie stos pierdółek, które na dodatek zajmują pełno miejsca...

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Mariusz_W

Mareczek napisał(a):

> Tak zasypałeś dział, że cięzko się w cokolwiek wczytać. > Ciekawe są informacje np. o opóźnieniach z powodu wykolejenia, > ale informacja, że na IC Chrobry jedzie wagon z 2 przedziałami > mniej, no to już przesada.

Nie dogodzi się wszystkim. Ty mówisz, że ciekawe są informacje o opóźnieniach, które z kolei nie podobają się komu innemu. Jeszcze ktoś inny woli ciekawostki wagonowe.

> Lepsza jakość niż ilość. Jedna konkretna informacja (w > sensie, ciekawa), a nie stos pierdółek, które na dodatek > zajmują pełno miejsca...

Osoby zainteresowane wchodzą przynajmniej raz dziennie na KOMIS, a wiadomości wrzucane przeze mnie nie powodowały przeskakiwania do archiwum wiadomości z dnia bieżącego. Można ewentualnie pójść na kompromis, w ten sposób, że te mniej ważne wydarzenia będę wrzucał jako jedną wiadomość pod koniec dnia.
Mareczek napisał(a):

> Tak zasypałeś dział, że cięzko się w cokolwiek wczytać.

Ależ przecież Admini kontrolują to co się wrzuca, to jeśli jest źle, to do tej pory można było już zrobić porządek. ;)

> Lepsza jakość niż ilość. Jedna konkretna informacja (w > sensie, ciekawa), a nie stos pierdółek, które na dodatek > zajmują pełno miejsca...

To samo pisałem w innym wątku i wyszło na to, że nikt mnie nie poparł. ;)

Odnośnie źródła inforamacji - czy mi się wydaje, czy te informacje nie są przypadkiem czerpane z nasłuchu (który jest w Polsce prawnie dozwolony)?
pioko17 napisał(a):

> Odnośnie źródła inforamacji - czy mi się wydaje, czy te > informacje nie są przypadkiem czerpane z nasłuchu (który jest w > Polsce prawnie dozwolony)?

Tego rodzaju informacji (czyt. o wagonach) nie podaje się po radiu.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids